Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a mexikói/dél-amerik...

Melyik ez a mexikói/dél-amerikai szappanopera?

Figyelt kérdés
Még régebben ment az Rtl-n. Ha jól emlékszem olyan 2008-2009 környékén. Arra emlékszem, hogy az egyik szereplőnek olyan lakása volt, aminek a falai sötétkékek voltak (nem biztos, hogy mindenhol, de néhány fal sötét kék volt), és az egyik térségben olyan függöny volt ami ilyen gyöngyökből állt.

2020. máj. 21. 15:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha a cselekményt is nagyvonalakban leírnád többre mennénk nem gondolod? :D
2020. máj. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tudom, csak sajna arra nem emlékszem. :(
2020. máj. 22. 11:32
 3/12 anonim ***** válasza:

Huhh ezt így nehéz lesz megtalálni. :/ Nem emlékszel esetleg, hogy hogy nézett ki egy-két szereplő, vagy ilyesmi?


Ezt találtam a neten: [link]

Fel vannak sorolva a mexikói telenovellák. Habár spanyolul vannak a címek, meg minden, de ha mindegyiknél lecsekkolod, hogy lett-e magyarra szinkronizálva, akkor elég sokat ki lehet zárni. Habár lehet, hogy nincs is a listán az általad keresett, de egy próbát persze megér.

2020. máj. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Az egyik csajnak hosszú, sötétbarna haja volt, de a mexikói sorozatokban sokmindnekinek van hosszú, sötétbarna haja, szóval ez sem számít. És neki volt egy barátnője, akivel a gyöngyfüggönyös lakásban éltek. És ennek a hosszú, barnahajú lánynak volt egy pasija (vagy csak fiúbarát), aki sokszor látogatta meg őket. És ők ketten (a barna csaj meg a fiú) mindig a gyöngyfüggönnyel elválasztott helységbe mentek, és ott beszélték meg a dolgaikat.


Talán volt valami fehér villa is, ahol egy gazdag család lakott, és az udvarban szőkőkút volt, ami este mindig ki volt világítva. És a fehét villa tényleg nagy volt, külsőleg legalábbis.

De ezt lehet keverem egy másik sorozattal, mindenesetre mintha ilyenre is emlékeznék.

2020. máj. 23. 23:46
 5/12 anonim válasza:
Esetleg nézd meg az animare TV újság oldalt. Betudod állítani a dátumot, hogy mikor keresed, és kihozza hogy akkor miket adtak. 2005-ig vissza lehet keresni. Én így találtam meg több műsort is. :)
2020. máj. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Megpróbálom, köszi!
2020. máj. 24. 16:28
 7/12 anonim ***** válasza:
Meglett?
2020. jún. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Vagy az RTL Wikipédia oldalan is ott vannak a korábban vetített telenovellák.
2020. júl. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem lett meg sajnos. Átnéztem az RTL wikipédia oldalát is, de ott sem találtam meg. Azért köszi, hogy próbáltatok segíteni! :)
2020. júl. 31. 18:48
 10/12 zsuzsi 2002 ***** válasza:
Második esély?
2020. szept. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!