Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy filmet, tudnátok...

Keresek egy filmet, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Anno, amikor Magyarországon fogható volt a TCM nevű angol nyelvű fim csatorna, láttam rajta egy film részletet és azóta sem találom. Háborús film volt,-szerintem tutira második világháborús- és a jelenetben az volt, amire emlékszem, hogy volt egy angol kisfiú aki folyamatosan csak menekült, a térről, ahol ha jól emlékszem tankok vonultak fel, és volt egy ázsiai fiú is, aki ennek az angol kis srácnak folyamatosan azt kiabálta, hogy "Hey, english boy!" Majd üldözőbe vette őt, és az angol fiú először-ha jól emlékszem-futott, aztán biciklivel menekült előle. Végül egy sikátorban találkoztak és elkezdtek verekedni. Ennyi maradt meg a filmből. Nem garantálom, hogy minden részletet tökéletesen fel tudtam idézni, de a "Hey, engilsh boy!", az üldözés, és a sikátorban való találkozás teljesen tiszta bennem. Ha esetleg valaki ezek alapján felismerte az adott filmet és segít nekem, nagyon hálás leszek érte!

2020. máj. 23. 12:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A Nap birodalma (Empire of the Sun, 1987)
2020. máj. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!! :)
2020. máj. 23. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!