Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért fizetik annyian a...

Miért fizetik annyian a Netflixet, amikor az összes film, sorozat ingyen letölthető Ncore-ról?

Figyelt kérdés

2020. máj. 26. 10:56
A kérdező szavazást indított:
Netflixezek, mert van gerincem és kiadok rá egy keveset havonta, csak hogy ezt elmondhassam magamról
Ncoreozok és szépen csendben elvagyok
Nem nézek filmeket, sorozatokat
Mi az a Netflix?
Mi az az Ncore?
Egyiket sem ismerem
89 szavazat
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
84%

Én azért nem netflixezek, mert nem fizetek olyanért, ami nem lesz az enyém. Ha valami tetszik, akkor majd megveszem dvd-én, addig marad a letöltés. Filmeket meg talán évente ha egyszer nézek.

A pénzem nagy része könyvekre megy el.

2020. máj. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
58%
Nem vagyok állandó Netflix előfizető, de más streaming szolgáltatásokat használok, néha még Blu-ray lemezeket is veszek. Az elsődleges oka, hogy kényelmesebb, és a lelkiismeretemnek is jót tesz. Az sem mellékes, hogy azt a tartalmat, szolgáltatást, amelyért senki nem hajlandó fizetni nem fogják nyújtani, előállítani hosszútávon így én is rosszabbul járok.
2020. máj. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
67%

Mert kényelmesebb, szeretnék támogatni a készítőket, félnek az esetleges büntetésektől...


Ha megteheted és nem okoz gondot akkor szerintem akár érdemes is lehet fizetni akár olyan termékekét is amit amúgy le tudnál kalózkodni. Ugyanakkor a csóró (mert nincs fizetése, fiatal) tömegek számára szerintem jó hogy van alternatíva. Most valaki akinek nincs pénze akkor se venné meg ha nem lenne módja ingyen hozzájutni.

2020. máj. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
56%
Azért az a válasz eléggé bunkó, hogy elmondhassam magamról, hogy van Netflixem. Azért használom a Netflixet, mert a laptopom lassú, régi, nincs hely rajta, csak az egyetemi dolgaimra használom, elkezdenék letölteni valami filmet, lefagyna, akadozna, ha nézném. Nem sajnálok rá 2 ezret (4.000-s csomagunk van, megosztjuk a barátommal az árát).
2020. máj. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
55%
Én azért használok leginkább Netflixet, mert irtó vacak jelenleg a netünk, nagyon sok idő lenne letölteni akár csak 2-3 részt is torrent oldalakról. Másrészt nekem így kényelmesebb. Nem sajnálom érte a pénzt, ha van mit nézni rajta. De pl. most nincs mit néztem rajta, szóval most nincs is előfizetve. De ha kihasználom, és tényleg nézek is rajta sorozatokat, akkor nem sok az a pár ezer.
2020. máj. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
64%

Elég provokatív a kérdés. Mindenzt úgy írom, hogy nincs előfizetésem netflixre.

De gondolj csak bele, hogy minden egyes neflix tartalom, amit láttál/látott bárki, nem jött volna létre, ha nincsenej előfizetők, mert rég csődbe ment volna és abbahagynák a gyártást.


Úgyhogy elég nagy baj az, ha valaki nem érti/hülyének nézi azokat, akik előfizetnek.


Ez a "csak, hogy ezt elmondhassam magamról" duma mindent elmond rólad.


Arra is kíváncsi lennék, hogy fordított helyzetben te mit csinálnál. Ha te gyártanál valamit és az emberek nem fizetnének érte, de ugyanúgy megkapnák, mint az, aki fizet érte. Legyen ez bármi(!!!)


Nem ítélkezem azok felett, akik torrenteznek, én is szoktam, a válaszom nem ez ellen szól, de az, hogy te ezt a kérdést kiírtad és így írtad ki, az provokatív és gusztustalan.

2020. máj. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
68%
Mondjuk aki nem akar lopni. De legalább okos sem vagy. ¯\_(ツ)_/¯
2020. máj. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 Sunshinedoll ***** válasza:
52%

Én azért mert kvára nincs kedvem letöltögetni meg lementegetni torrentezgetni filmeket meg sorozatokat, hogy itt foglalja nekem a helyet.

A Netflix gyors, egyszerű és kényelmes. Nekem személy szerint ez nem egy olyan orbitális összeg, hogy ne érje meg a megspórolt időt, amit nem torrentezgetéssel meg ilyenekkel töltök.

Tesómékkal közösen használjuk, minden egyes nap nézünk rajta valamit, ha mi nem, akkor ők és fordítva. Én szívesen adok pénzt olyanra, ami számomra hasznos és időt és energiát spórol, márpedig ez nekem olyan.

2020. máj. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
20%
Én pl. azért, mert keresztény ember vagyok, idegenkedem a lopástól.
2020. máj. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
17%
A ti butaságotok miatt fog tönkre menni az Ncore.
2020. máj. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!