Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van itt shameless rajongó?

Van itt shameless rajongó?

Figyelt kérdés
Ha igen, nektek hogy tetszik a sorozat? Az elején jobb volt szerintetek? Én most tartok a 7.évad 3.részénél, és szerintem kicsit bunkóbb lett a család egymással, de így is élvezhető nem?

2020. máj. 31. 02:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A kedvenc sorozatom. Imádom! Amúgy nekem az első 5 évad volt a legjobb, az tetszett a legjobban, de még mindig jó és imádom. Viszont a 9. meg a 8. évad nem volt olyan jó, a mostani (11.) se tetszik nagyon eddig, vagyis tetszik, de szerintem eddig ez a leggyengébb, de úgyis az utolsó sajna :(
2021. febr. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Imádom! Nekem is egyik kedvencem a Trónok harca, Stranger Things, The 100 és Blacklist mellett. :) Néztem a premier óta, már kétszer jutottam el vele a 8. évadig, de nem fejeztem be valamiért. Most megint újra kezdtem, mert van egy kis szabadidőm, 7. évad vége fele járok már, ezúttal 100%, hogy befejezem. :) Májusban ők is endelnek a sorozattal, addig én is biztosan.

Nálam egyébként Carl a nagy kedvenc (csak mert olyan cukiii). És persze Frank, mert rajta mindig lehet röhögni. :)) De amíg bent voltak Sheila és Karen, őket is nagyon imádtam. A gond az a sorozattal, hogy 3 évad után már nincs annyi poén benne és ahogy észrevettem egyre laposabb, talán azért hagytam abba 2x is. Pedig a humor volt a legjellemzőbb rá, azután már inkább drámai.

Amúgy kedvenc beszólásom 5/10 Frank: "A keservit, évente egyszer akarok letusolni, és akkor sincs víz ... Majd megmosom a farkamat a benzinkúton. " :DDD

Egyébként a Vi-Kev-Svetlana storyline az egyik legjobb, legérdekesebb szál a soriban.

A Mickey-Ian inkább uncsi nekem, persze jók együtt, de egy idő után már uncsi. Reménykedtem, hogy bár maradna Ian inkább Trevorral, amíg Mickey a sitten van, ő annyira cukiii és illik is hozzá. Persze tudom hogy nem így lesz sajna.

Fiona meg a hapsijai és az elbaltázott esküvői meg egyenesen irritálóak, ahogy kikezd, lefekszik mindenkivel, Steve 5000. hazugsága után is vágyódik utána, aztán mire elfelejti, beleugrik 2-szer is egy házasságba, szegény nagyon buta. Persze elismerésem hogy anyjuk helyett anyjuk volt a gyerekeknek, felnevelte őket, azt nem sokan csinálták volna végig. ^.^

2021. márc. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
én meg csak az első két évadot néztem meg mert valamiért a 3.evadot nem találom sehol már kb 2hete megnéztem az összes oldalt megnyitottam az összes linket de semmi valaki tudna segíteni hogy hol nézzem meg? ti hol neztetek?
2021. máj. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Tudja valaki az első évad főcímzenéjének a címét? Hálás lennék! 😉
2023. jan. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
14 voltam, megtaláltam!
2023. jan. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
#13 en a jobbmintatv-n neztem
2023. febr. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!