Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan tudnátok rangsorolni...

Hogyan tudnátok rangsorolni az alábbi felnőtteknek szánt animációs sitcomokat?

Figyelt kérdés

South Park

Rick and Morty

Archer

Simpsons

Family guy

A rangsorolásnál vedd figyelembe, hogy mennyire értesz egyet a sorozat mondanivalójával, mennyire szimpatikusak a karakterek és a moralitásuk. Ha bármelyiket nem ismered, meleg szívvel ajánlhatom a megnézését, valamint nem várok 9 évesek válaszait, akik jobbára a fingós vicceken kívűl mást nem értenek belőle.



2020. jún. 1. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
39%

Simpsons

Archer

Family Guy

South Park

Rick and Morty (ennél csak a Brickleberryt utálom jobban.)

2020. jún. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szubjektív véleményt vársz ezek szerint? Mert akkor nálam:

1. BoJack Horseman lenne, ha szerepelne a listán :D

2. Rick and Morty

3. Archer úgy a 6-7. évadig (bár ebben társadalomkritikai aspektust nem igazán látok, csak a koncepció, a karakterek meg a humor miatt tetszett)

4. South Park, és sok emberrel ellentétben azóta érzem érdekesebbnek, amióta érint releváns társadalmi kérdéseket

5. Family Guy, ez eleinte volt jó, az idő előrehaladtával szépen ellaposodott

A The Simpsonst szándékosan hagytam ki, mert csak kevés részt láttam belőle, és azokat sem mostanában.

2020. jún. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azért annak örülök, hogy nem csak én ismerem az Archert. Főleg itthon nagyon ismeretlen. A saját listám amúgy:


5. Family Guy(Az első 4 évad még minőségi volt, utána már csak öncélú ripacskodásnak éreztem, pár résztől elteknitve a mondanivalónak is lőttek)

4. Simpsons(Régen nagyon jó volt, de később lemaradt a konkurenciához képest és az lett a vége, hogy épp azt veszítette el, ami különlegessé tette. A karakterek viszont még mindig jobbak, mint a Family Guyban)

3. South Park(Zseniális társadalomkritika, napjainkban gyakorlatilag a South Park képviseli a moralitást az Amerikai tévében. A humornak sincs híja)

2. Rick and Morty(Maga a koncepció nagyon eredeti és az embernek nem kell vadásznia a popkulturális utalásokat ahhoz hogy leessenek a referenciák. A humort ugyan főleg a randomság adja meg, de ez a shownak épp az előnyére vált, mintsem hátrányára)

1. Archer(Számomra örök kedvenc. Az okos humortól kezdve a karaktereken át a megunhatatlan párbeszédekig és kvótákig az Archer képviseli számomra mindent, amit egy sit-comban keresek)

2020. jún. 1. 17:46
 4/6 anonim ***** válasza:
63%

Az Archert nem ismerem.

Visszafelé rangsorolva a többit:

4. Rick és Morty - nekem ez borzasztó gyenge, idétlen sorozat, már-már a debilitás határán, nem sokat bírtam megnézni belőle.

3. Simpsons - nekem ez olyan átlagos, élvezi az ember egy ideig, meg ugye közismert sorozat lévén mindenki látott már belőle, de nekem ez egy idő után ellaposodik, ráadásul az animációt nem bírom megszokni benne.

2. South Park - Na ezen rengeteget szórakoztam annak idején, bár már mostanság nem nézem. Kicsit néha túltolja az alpáriságot meg a gusztustalankodást, de ezt leszámítva vicces, szórakoztató és egyben kritikus is a maga módján.

1. Family Guy - Bárki bármit mond nálam ez az örök kedvenc, tele van idióta szereplőkkel, rengeteg popkulturális utalással, változatos epizódokkal és hatalmas beszólásokkal, szinte megunhatatlan.

2020. jún. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

1.Family guy

2.Simpsons

3.South Park


A másik kettót nem láttam, de a Rick és Morty a megnézendőim közt van.

2020. jún. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

1.Rick és Morty

"Rick and Morty is deep, more than what meets the eye"

[link]


2.Archer


A többi nekem egyáltalán nem jön be.

2020. júl. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!