Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Széttörve film, Hedvig? Akkor...

Széttörve film, Hedvig? Akkor ez most hogy van?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy a Hedvig név lánynév. De a pasi amikor Hedvig személyiségében volt, akkor ő egy kisfiú volt. Mert a főszereplő csaj mondta neki, hogy a többi személyisége oda akarja őt adni a szörnynek, mert a szörny kisfiúkra éhezik, mint ő. Aztán a másik ilyen dolog, hogy Hedvig meg akarta és meg is csókolta a főszereplő csajt. Egy kislány nem akar nagylányokat csókolgatni, szóval ebből is látszik, hogy ő fiú volt. :D

Meg a 2.részben is mondott valami olyat a csajnak, hogy nem haragszik-e rá, mert már új csaja van.


De mégis mindenhol azt olvasom, hogy a Hedvig lánynév. Akkor most hogy is van ez?



2020. jún. 4. 01:33
 1/2 anonim ***** válasza:
85%

Nem vagyok szakértője, de szerintem az angolban vagy az amerikai angolban vannak olyan nevek, amik női és férfi nevek is egyben, vagy csak minimálisan máshogy írják, fogalmam sincs.


De pl ott a Morgan név. Tony Stark lányának ez a neve a Bosszúállókban, míg van egy ilyen nevű férfi is a Walking dead világában.

A Leslie is férfi név, de erről is hallottam már azt, hogy női.

Lehet ugyanez van a Hedwiggel.

2020. jún. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Miért irtad oda a #skizofrénia - t? A skizofrenia teljesen mas. Ami a filmben van az a disszociativ szemelyisegzavar!!
2021. okt. 14. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!