Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Örülnének neki ha újra adna a...

Örülnének neki ha újra adna a tv dél koreai sorozatokat?

Figyelt kérdés

#sorozat #film #TV #keleti kultúra #Hazai közönség
2020. jún. 13. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Nem igazán, már évek óta nem nézek tv-t, amelyik sorozatot meg szeretném nézni, azt meg tudom Sorozatbaráton/AvistaZ-n nézni anélkül, hogy 10 percenként megszakítanák reklámokkal:D

Te örülnél neki, kedves kérdező?:)

2020. jún. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az Izaurán szokott lenni, de ha jól tudom, mindig csak ugyanazt a párat ismétlik. :D


Én rajongok a koreai sorozatokért, de évek óta nem nézek tv-t és biztos, hogy nem nézném magyar szinkronnal, viszont annyiból jó lenne, hogy talán több emberhez jutnának el ezek a szuper sorozatok. Csak az a baj, hogy ez a tv csatornáknak nagyon nem érne meg, mivel ezek a sorozatok nagyrészt 16-20 részesek, szóval ha naponta adnák, hamar véget érne, heti sorozat meg nálunk nem nagyon szokás. Másrészt az a célközönség, akiknek a doramák szólnak, tehát a fiatal lányok és nők nem nagyon néznek már tv-t és nem igényük a magyar szinkron, aki akarja, megtalálja ezeket Netflixen, Vikin, Sorozatbaráton eredeti nyelven, magyar felirattal. Szóval marad az a pár hosszabb, 70 rész körüli sageuk dráma, ami az idős néniket leköti, de mint már említettem, ezek mennek az Izaurán, ráadásul nagymamám korosztályában ez már nem divat, most a török sorozatok a menők.

2020. jún. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán, mivel a magyar szinkronok szerintem borzalmasak. Tévét amúgy is egyre kevesebben néznek. Nem utálom a k-dramakat, de annyira nem is vagyok már oda értük.
2020. jún. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
88%

A magyar szinkronok miatt semmiképp, plusz az utóbbi időben egyre kevesebbet nézek tévét, szóval számomra fölösleges; ha interneten eredeti nyelven eltudom érni ugyanazt, akkor minek?

Bár olyan szempontból nem lenne rossz, hogy a koreai kultúra, legalább ilyen kis mennyiségben beszivárogjon Európába, azon belül is Magyarországra.

2020. jún. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!