Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » AHS - COVEN 3. évad. Szerintet...

AHS - COVEN 3. évad. Szerintetek is Madison lett volna a Legfőbb?

Figyelt kérdés

Amúgy szerintetek is Madison lett volna a Legfőbb? Szerintem amikor megölte Fiona, akkor ez az áramlás megszűnt, és így lett Cordelia az. Ez azt is megmagyarázná, hogy Madison a telekinézisen túl miért tett szert más képességekre is (egy boszinak csak néhány van max)


Még az is elképzelhető, hogy Zoe lett az Madison után, de ő is meghalt, azaz ismét megszakadt a lánc, és végül Cordelia kapta meg az erőt.


Tudom, túlgondolás, de nekem tetszik ez a verzió, és megmagyarázná, hogy miért volt annyi képességük a lányoknak



#Amerikai Horror Story #Madison Montgomery
2020. jún. 16. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Madison túl flegma, alpári és romlott volt ahhoz hogy egy ilyen tisztséget kapjon.
2020. jún. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nézd meg a nyolcadik apocalypse évadot!!

Amúgy én is azt akartam, hogy Madison legyen a legfőbb, simán felvehetné a versenyt a legtöbbjükkel, de őt nem olyan karakternek szánták, aki vezető legyen. Az apokalipszises évadban vannak nála erősebb boszorkányok. A leírtak alapján szerintem még nem láttad, ha megnézted akkor írj mindenképp mit gondolsz, mert most nem szeretnék itt le spoilerezni mindent neked...

2020. jún. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De láttam. Azért, mert flegma bitch, még örökölhette volna Fiona erejét, és szerintem először ő lett volna a legfőbb, de meghalt, azaz megszűnt ő a következőnek lenni. Fiona visszakapta az erejét, majd új boszorkányba áramlott át -> Cordelia
2020. jún. 20. 09:05
 4/5 anonim válasza:

#2 vagyok

Tetszik a teoriád, szeretném ezt hinni, de Madison szív zörejes volt, ami csak a halálból való feltámadása után múlott el, és egy legfőbb teljesen egészséges, szóval, ha így nézzük, nem lehetett volna ő legfőbb

2020. jún. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Alapjáraton nem működött volna a teória, amit írsz, mert a legfőbb alaptulajdonsága, hogy egészséges, Madison meg a nem volt az, csak meggyógyult a feltámadásával, de elvesztette az erejét addigra.


Nekem max az a teóriám, hogy Misty Days lett volna a legfőbb, de amikor Madison élve eltemette, akkor az ereje átszállt Cordelia-ba.


Delia se egészséges, mert gyereke nem lehet, de valószínűleg ez megoldódott Misty halálával.


De még azt is el tudom képzelni, hogy egyszerűen az ereje elfojtásával mérgezte magát, ezért nem lehetett gyereke.


Amúgy, ha Madison lett volna, a Coven élére újra egy "Fiona", de azért néha ezen is elgondolkozom, mert pl az Apokalipszisben feláldozza saját magát, ezt Fiona nem tette volna meg.

2020. júl. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!