Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Érdemes megnézni a Vámpírnapló...

Érdemes megnézni a Vámpírnaplókat? Vagy az is hasonló kaliberű mint az Alkonyat?

Figyelt kérdés

2020. jún. 19. 16:54
A kérdező szavazást indított:
Érdemes
Nem érdemes
Nem tudom, nem láttam
46 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon ajánlom sokkal jobb ,mint az Alkonyat
2020. jún. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó sorozat. Tény, hogy maga az alapfelállás eléggé klisés, szerelmi háromszög igazából. De igazából izgalmas, néhol vannak unalmas részek. A 7.-8. évad nekem egyáltalán nem tetszett, unalmas volt, de a többi okés. Szerintem ég és föld az Alkonyat és a Vámpírnaplók. Illetve a Vámpírnaplók spin-offja, a The Originals is remek, valamilyen szinten izgalmasabb is, mint a Vámpírnaplók. Szóval a Vámpírnaplók után mindenképp ajánlom a The Originalst, majd azután a Legacies sorozatot is.
2020. jún. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én most a másik spin-offját nézem a Legacies-t
2020. jún. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézd sorban mindet ahogy írják a többiek :D a TVD univerzum az egyik legjobb
2020. jún. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez az a sorozat amire azt mondom, hogy jobb mint a könyv verzió volt.
2020. jún. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon izgalmas sorozat, kis szerelemmel megfűszerezve. Mindenképp érdemes megnézni.
2020. jún. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!