Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki látta, mi a véleménye a...

Aki látta, mi a véleménye a You című sorozatról? Érdemes nézni? Előzetes alapján jónak tűnik :)

Figyelt kérdés

2020. jún. 19. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként mondom ha ez számít, hogy az 1. évad zseniális!!!
2020. jún. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kva jó sorozat.
2020. jún. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok, és még annyit fűznék hozzá,hogy sikerült egy tökéletesen szimpatikus antihőst megteremteni. Erre mi sem jobb példa, mintsem hogy a sorozat főszereplőjének rengeteg női rajongó írt levelet, hogy feléjük is a sorozatban látottak szerint "érdeklődjön"
2020. jún. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor azt hiszem nekiállok már ma ! 😂
2020. jún. 19. 19:59
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Remek sorozat. Én először amikor elkezdtem, kb. 2 részt bírtam, annyira nem tetszett. Viszont pár hét múlva újra nekiálltam, mert sok jót olvastam róla és gondoltam adok még egy esélyt. Nem bántam meg. Nagyon jó sorozat. :)
2020. jún. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

Teljesen véletlenül találtam rá. Zseniális az első évad. Nem erre számítottam. Pár nap alatt ledaráltam. Teljesen egyetértek az első hozzászólóval.

Viszont amennyire jó az első évad, a második annyira szar. Az nagyon nem jött be. Megnéztem, de mintha egy másik sorozat lett volna az első évadhoz képest. Úgyhogy azzal csak óvatosan!

2020. jún. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Most járok a 2.évad 2.részénél eddig nem rossz a második évad, kiderül a többi hogy fog tetszeni.

Amúgy az első évad nagyon nagyon tetszett. Az még plusz pirospont,hogy a főszereplő csaj nagyon full😂 kár hogy ez lett a vége neki 😁😬

2020. jún. 20. 20:29
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló igazad van. A második évad tényleg sokkal gyengébb mint az első. Nem mondom,hogy szar de az első sokkal sokkal jobb volt :/
2020. jún. 21. 16:10
 9/10 anonim ***** válasza:
71%
imádtam. mind a 2 évadot,bár ahogy itt is írják az első jobb volt,de a 2.ban a plot sokkal jobb volt viszont. én mindenkinek csak ajánlom,a netflix egyik legjobb műve.
2020. jún. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen amúgy énse azt mondom,hogy szar volt a második évad. Csak nemtudom. Az első valahogy jobban beszippantott. (Máshogy nemtudom megfogalmazni)

Lényegében tetszett a második évad, kivéve a vége. Nem akarok spojlereznhsi de a Love-os cucc a végén nem tetszett. De azért nagyon várom a 3.évadot!! 😁👌

2020. jún. 21. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!