Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet a sorozat címe?...

Mi lehet a sorozat címe? Azthiszem még forgatják, egy régi sorozat újrakovácsolása és főtémája az álomban lévő cselekvés vagy az emberek életének a manipulálása a tudtuk nélkül?!

Figyelt kérdés

Igazabol par honapja lattam egy sorozat elozeteset, tartalmat, de nem kezdtem el nezni pedig megfogott. Mostanra mar meg elfelejtettem a cimet. Es mivel nem lattam egy reszt sem belole, sok reszletet nem tudok mondani rola, amivel konnyen felismerheto lenne. De mar idegesit,h nem talalom.

Szoval azt tudom,hogy van valami empatiatlan kozepkoru ember aki egy csoport tudatát egy olyan terbe viszi ami nem letezik, nem tudom mar,h almodjak vagy egy mestersegesen letrehozott ter es a benne levok lassan kezdenek raebredni,h nem a valosagban vannak..elvileg ez egy regi 80-as/90-es konyv/sorozat ujra forgatasa..valamikor most a 2010-es evekben jott az elso evada.

Ennyibol felismeri esetleg valaki?



2020. jún. 21. 20:10
 1/1 anonim ***** válasza:

ez a Westworld sorozat:

[link]

2020. júl. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!