Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlanátok A hosszú út...

Ajánlanátok A hosszú út hazáig (A Place to Call Home)-hoz hasonló sorozatot?

Figyelt kérdés
Én magam nem láttam, de a szüleimnek nagyon tetszett. Eredetileg a tévében kezdték el nézni, valamelyik adón megy éppen az ismétlése, de aztán letöltöttem nekik netről a komplett sorozatot, mind a hat évadot, és annyira rákaptak, hogy gyakorlatilag pár nap alatt ledarálták az egészet. Pedig korábban nem voltak ilyen nagy sorozatrajongók egyáltalán. Szívesen töltenék nekik még hasonló stílusú sorozatot vagy sorozatokat, csak az a baj, hogy én nem nagyon ismerek ilyeneket. Tudnátok esetleg ebben segíteni? Az ideális az lenne, ha létezik magyar szinkron is hozzá, de ez azért nem alapkövetelmény, keresek és töltök le feliratot hozzá, ha szükséges.

#a hosszú út hazáig
2020. jún. 22. 14:46
 1/1 anonim ***** válasza:

McLeod lányai (McLeod's Daughters)

Szintén ausztrál sorozat.

A net szerint ugyan nem dráma, hanem kalandfilm, de ez is egy kiterjedt családról és a hozzájuk tartozókról, időközben jövő-menőkről szól. Van benne néhány kacifánt.

És meglehetősen hosszú. :)

2020. jún. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!