Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy ázsiai sorozatot keresek...

Renicsibaba kérdése:

Egy ázsiai sorozatot keresek de nem jut eszembe a neve, megmondanátok melyik lehet ez?

Figyelt kérdés
Pár évvel ezelőtt néztem egy ázsiai sorozatot,de nem néztem végig és újra szeretném kezdeni azonban a címe nem jut az eszembe. A történet középpontjában egy srác és egy lány áll. A lány szegény a srác pedig gazdag. A lány az iskolás volt és ha jól emlékszem véletlenül valami kárt tett a srácnak valamilyen cuccába, ezért a srác arra "kényszeríti" hogy a bejárónője/szolgálja legyen. Gondolom a végén összejöttek bár nem tudom mert ahogy írtam nem néztem végig de általában az ilyen sorozatokban összejönnek a főszereplők. Tudom nem sok mindent írtam le róla de nem nagyon emlékszem csak a minap eszembe jutott, lehet hogy rosszul írtam le a cselekményt és nem is így van szóval ha ismersz olyan ázsiai sorozatot ami hasonlít ehhez azt megköszönném ha leírnád. Előre is köszönöm.

2020. jún. 22. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán The heirs hasonlít rá, meg esetleg a Hana Yori Dango (Boys over flowers)is, mindkettőnél gazdag srác/szegény lány felállás van:)
2020. jún. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*The Inheritors a The heirs másik címe, ha úgy nem találnád:)
2020. jún. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem a 100 Days with Mr. Arrogant c. dél-koreai film ugrik be róla.


Magyar felirattal elvileg fenn van Indavideón, ha azóta le nem szedték. A bejegyzés végén (ez az én blogom) találsz linkeket.


[link]

2020. jún. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!