Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Elkezdtem nézni a karib...

Elkezdtem nézni a karib tenger kalózai 2t, utána abbahagytam, kb 2 órával később akartam folytatni, de hirtelen mindenhonnan törölva lett. Mi történt?

Figyelt kérdés

2020. jún. 23. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A kalózos kalóztartalmat is letörülték. :D


Én a Csernobilel jártam hasonlóan. Egyik hétvégén nem volt netem, s mire lett, Videáról nem hogy csak az új részt, de a régieket is letörülték.


Keress más oldalt/linket.

2020. jún. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

#1 miért?

😣😩

Más oldalakat is néztem, de minfenhol csak a trailer jött be😭

2020. jún. 29. 05:52
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ez működik, tegnap néztem meg, és most leellenőriztem, még mindigy megy. Ha kell a többi is, nyugodtan írj privátban, és küldök linkeket.

2020. júl. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm #2!!😘
2020. júl. 9. 11:26
 5/8 anonim ***** válasza:

Ma már a #3 linkje sem mükszik.😰


Miért törlik le őket? :(

2020. aug. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5–> #3 vagyok nem tudom miért törlik le, még régebben összeállítottam egy linklistát a kedvenc filmjeimmel, rajta volt mind az 5 potc, most megnéztem mindet törölték😭❤️
2020. aug. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Értem én, hogy illegálisan volt fent ingyen, de ha ennyi ideig hagyták, most miért kell sorra a filmeket, sorozatokat sorban letöröogetni...? Törölték volna akkor, amikorbfeltették, akkor elmulasztották, most már hagyják, hadd nézzük. :(
2020. aug. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7 egyet értek veled


(#3,#6)

2020. aug. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!