Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mr. Mercedes-ben Augie Odenkir...

Mr. Mercedes-ben Augie Odenkirk-et is elgázolta?

Figyelt kérdés
Mert a gázolás előtt úgy tűnt, hogy ő oldalt van, jól elhúzódott. Azután nem tudtam kivenni a képkockákat.. Rákerestem a neten, de nem találtam semmi infót. Gondolom ezután az öreg nyomozó lesz a főszereplő

2020. jún. 25. 22:30
 1/1 anonim válasza:
Olvastam a könyvet, és emlékszem ott valami zavarra, de sajnos nem tudom én sem, már 2 éve olvastam kb. de egy remekmű. Amikor megvettem a könyvet nem fűztem hozzá nagy reményeked, talán a címe miatt. Fura, de engem a cím szokott megfogni, de ez a Mr. Mercedes semmit mondó volt, de alábecsültem. Kedvencem a Tortúra után, viszont a folytatása Aki kapja marja, -rá voltam "izgulva" de kb. csak 10/8 Mr. Mercedes után.
2020. jún. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!