Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Netflixen mit jelent az...

Bencsosz03 kérdése:

Netflixen mit jelent az eszközök száma?

Figyelt kérdés
Ha 4 eszközös az előfizetésem az azt jelenti, hogy pl 2 tv-n 1 telefonon meg 1 laptopon nézhetem? Vagy azt amit még az elején jelölök ki, hogy milyen típusú eszközökön nézem(pl telefon, tv, pc) és ott választhatok négyet? Mert én 4 eszközzel fizetem, és 3 tv-n és 1 laptopon nézem, az elején pedig úgy jelöltem hogy okos tv, és pc/laptop. Akkor még egy pc-n beléphetek?

#sorozat #film #eszköz #Netflix #Eszközök száma #Eszköz aktiválás
2020. jún. 26. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hogy egyszerre hány eszközről nézhetsz valamit.

Teszem azt, te nézhetsz egy filmet a tv-n, miközben az asszony tableten nézi a kedvenc sorozatát, gyereknek meg megy a mese a laptopról.

Basic csomaggal viszont egy időben csak az egyik megy.

2020. jún. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ahaa, de akkor csak az számít hogy egyszerre ( egy időben) mennyi eszköz van használva? Ha külön külön megy, nem egyszerre, akkor akárhány tv-n laptopon bejelentkezhetek?
2020. jún. 26. 18:47
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze, olyan értelemben hogy ha a laptopon már kikapcsoltad a Netflixet, akkor utána ugyanazzal a felhasználóval ugyanúgy nézheted telefonról, később tv-ről, stb.

Ez a több eszközös megoldás akkor hasznos ha egy családról vagy lakótársakról van szó, akiknek így elég egyszer előfizetni.

2020. jún. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2020. jún. 26. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!