Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kinek adnátok legközelebb...

Kinek adnátok legközelebb oscar életműdíjat (akinek nincs díja) ?

Figyelt kérdés
Azt kérlek mellőzzétek, hogy az oscar gála egy s**r, nem jelent semmit stb.

2020. jún. 27. 23:35
 1/8 LeonScottKennedy ***** válasza:
100%
Én személyesen vagy Mads Mikkelsen, vagy Benedict Cumberbatch. Mindkettő az a fajta karizmatikussággal rendelkező színész, akik tök mindegy mit játszanak, oda fognak szegezni a képernyőhöz.
2020. jún. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Robert Downey Jr.
2020. jún. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 LeonScottKennedy ***** válasza:
76%

Azért szerintem azok a Vasember és Sherlock Holmes szerepek nem voltak olyan durvák, hogy életműdíjat kapjon értük. Legalábbis színészi szemszögből, mindkettőbe csak magát kellett adnia.

És ha már Sherlock, szerintem Cumberbatch fényévekkel emlékezetesebb Sherlock volt.

2020. jún. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

Alapvetően Joaquin Phoenix-et mondanám, de ő ugye most kapott Oscart. Aki utána eszembe jutott az Tom Hardy.


Színésznőt is mondanék, de hirtelen nem jut eszembe olyan, aki még ne kapott volna Oscart. De ha már Phoenix-et felhoztam, akkor azért megemlítem Meryl Streep-et is.


David Lynch, és amúgy ha már kétszer csaltam, csalok harmadszor is, Martin Scorsese.

2020. jún. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
David Lynch
2020. jún. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 Ő tavaly kapott. :)
2020. jún. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6-os vagyok, a link lemaradt:

[link]


Egyébként Jim Jarmusch is megérdemelne egyet, vagy Werner Herzog, esetleg Wim Wenders, de még hosszabban is lehetne sorolni.

2020. jún. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jennifer Anistonnak
2021. ápr. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!