Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem felhaborito,...

Csak szerintem felhaborito, hogy minden sorozatot torolnek indarol vagy videarol?

Figyelt kérdés
Jo tudom szerzoi jogsértés meg ilyenek, de bakker. Még megertenem ha a magyarok teszem azt a netflixen ha mar szinkronosan nem is, de legalabb magyar felirattal elerhetove tennek azokat, amiket letorolnek. Tudok angolul, jobban is szeretem ugy a filmeket, de neha napjan amikor felirattal vagy szinkronosan szeretnek nezni sehol sincs olyan. Ha mar letoroltetik mindenhonnan a sorozatokat, alap dolog lenne hogy fizetos oldalon legalabb feliratosan elerhetove tegyenek mindent Magyarorszagon.
2020. jún. 28. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

De ha tudod, hogy szerzői jog megsértése, akkor miért felháborító?


Ugyanezt tennéd te is.

2020. jún. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
A legális platformokon is szerzői jogi döntés, hogy felkerül-e egy sorozat vagy sem (kinél vannak a jogok, van-e saját platformja ahol közvetíti, eladja-e másoknak stb.). Ha igen, akkor megnézheted, ha nem, akkor sajnos nem. De azon felháborodni és számon kérni, hogy egy illegális megosztást miért töröltet a tulajdonosa, vicces dolog. Mert fordított esetben pontosan te kiabálnál a leghangosabban, amikor valamilyen munkát elvégzel, de nem fizetnek ki érte hanem valaki más nyerészkedik rajta.
2020. jún. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Latom szovegertes egyikotoknek sem megy. Ezzel a kerdessel inkabb a magyarokra akadtam ki mivel semmihez nem készítenek feliratot vagy szinkront fizetős oldalra, ami szerintem az év vicce.
2020. jún. 28. 16:08
 4/6 anonim ***** válasza:
97%

Akkor miért nem azt kérdezted?

A kérdés: "Csak szerintem felhaborito, hogy minden sorozatot torolnek indarol vagy videarol?"


Erre kaptál választ. A többi csak mellékes magyarázat. Ha téged az érdekelt volna hogy miért nincs szinkron, akkor miért nem azt teszed fel kérdésként?

2020. jún. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
97%

Hát ezaz... Nem azt kérdezted, aztán beszólsz és lepontozol...


Nem tudsz fogalmazni basszus. :D


Miért nem azt írtad ki, hogy "Szerintetek nem felhaborító az, hogy egy sorozatot/filmet nem lehet sehol sem elérni, még fizetős oldalakon sem"?


Így talán lett is volna értelme, de te feltettél egy kérdést, amire tudod a választ. Ne másokat nézz hülyének, ha te nem fogalmaztál rendesen.

2020. jún. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
96%
Hát igen, a boltokban is az a sok biztonságiőr meg kamera, mi az hogy nem hagyják szabadon lopni az embert? Felháborító...
2020. jún. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!