Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy szerethetett bele Will...

Hogy szerethetett bele Will Hannibalba azok után, hogy megölte Abigailt, Beverlyt, csomó más emberrel együtt? Plusz majdnem megölte Alanat és Jacket is? Embereket eszik, begyújtotta az agyát, rákent több gyilkosságot, elvette tőle Alanát? Stb?

Figyelt kérdés
Komolyan nem vágom mi a fene folyik köztük. Hannibal elvileg pszichopata, vagyis nem lehetnének érzelmei. Will meg komolyan tök hülye. Eleinte végig vele voltam, szegényt senki nem veszi észre vagy pont leszarják, hogy mindjárt szétesik, meg hülye Jack, hülye ez, hülye az, hogy mit tettek vele, aztán meg nem hisznek neki, mikor mindig is ő volt az egész nyomozásnak az alapja, most bezzeg senki nem hisz neki stb. Meg Alana is inkább összeáll gy pszichopata sorozatgyilkossal, de Will túl instabil neki .. Utána meg siránkozik, hogy jajj, Will nem tudja legyőzni Hannibalt, akkor összeáll vele és ő is gyilkos lesz. Bár Will itt is áldozatnak tűnhet, mivel másodszor is kikészítette az FBI. Megint beküldte a csapdába, hogy aztán imádkozzanak, hogy most, hogy már a tudatában van a dolgoknak, sikerüljön elkapni. Ezért sem értem, hogy volt képes mégis manipulálni, mikor pontosan tudta ki ő, mi a feladata. Hogy szerethetett bele?

2020. júl. 1. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hannibal nem pszichopata, legalábbis a sorozatban. Nárcisztikus igen. A 3. évadban Alana arról beszél h Hannibal nem őrült, de nem is pszichopata, nincs rá szó h micsoda ő. Vannak érzései, a legtöbbet Will váltja ki belőle. A 3. évadot gyakorlatilag végigagonizálja lelkileg, nem tudom ezt h nem vetted észre. Will pedig azért szeretett bele, mert Hannibal az egyetlen, aki megértette őt. Elég jól megindokolja, mért szereti Hannibalt: "Pont olyan egyedül vagy mint én. mindketten egyedül vagyunk egymás nélkül" - mondja Hannibalnak és Chiyoh-nak is azt magyarázta h Hannibal mellett érti a legjobban önmagát. Nem tagadom, van a Hannibal iránti kötődésében némi Stockholm és mazochizmus, tekintve h Hannibal minden lehetséges módon bántalmazza őt. De elfogadják és megértik egymást, és ez erősebb érzésnek bizonyul, mint a bántalmazások miatti sértettség. A viszonyukat normál ésszel nem nagyon lehet felfogni, ne keress benne logikát.
2020. júl. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm, hogy elmagyaráztad.

Újra fogom nézni ennek tudatában, jobban át fogom látni.

Egy kicsit az egész zagyvaságnak tűnt, felváltva akarják kinyírni egymást, miközben szeretik egymást, mintha tudnák, mit éreznek, de nem akarnák mégsem egymást vagy nem is tudom.

Most így a végére visszagondolva, amikor a szikla tetején állnak és közvetlen, mielőtt bezuhannak a vízbe. Átölelik egymást, mi az a fej Hannibalnak? :D Plusz Will nézése, mintha azt mondaná: Nem tudok nélküled létezni, de nem akarok tovább gyilkolni, így veled sem létezhetek, de azt se engedhetem, hogy te gyilkolj tovább, hát haljunk meg mindketten, woálá:D

2020. júl. 2. 17:46
 3/6 A kérdező kommentje:
Meg most már csak azt nem értem, hogy oké, hogy megérti őt Hannibal, de basszus.. Embert eszik és egy sorozatgyilkos, ez sem zavarja?
2020. júl. 2. 17:48
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja és még valami, ez a szeretet, hogy egymásba szerették, testiségben is meg nyilvánult volna a későbbiekben, vagy csak egymás elméjébe szerelmesek? :D
2020. júl. 2. 17:59
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Igggen, a sziklás dolognál az lehet amit mondasz h Will nem tud nélküle létezni, de nem is engedheti h Hannibal tovább gyilkoljon. Bedelia kimondja h Will nem tud nélküle élni, de vele sem. Bár, lehet csak megrendezte a halálukat. Ennek a tisztázásához kéne a 4. évad.

Willt igenis zavarja h Hannibal egy kannibál. Az erkölcsös énjét legalábbis. A másik énje viszont szupernek találja a gyilkolást. Aztán ott van, amit Rebának mondott h nem egy szörnyet vonzott, hanem egy férfit szörnnyel a hátán. Ezt magára is érti. Szal az utolsó pillanatig nagyon ambivalensek az érzései Hannibal iránt. Vajon beleszeretett volna Hannibalba ha Hanni nem lett volna kanni? Valszeg nem.

Kezdetben egymás elméjét szeretik, aztán sztem testiségben is megnyilvánult volna. A sorit 2013-15 között adták, amikor még más világ volt. Az egyik író mondta h akart egy csókot, de meg volt kötve a keze. Ennek ellenére a szexuális feszültséget Hannibal és Will között harapni lehetne, főleg a sárkányos részekben. Megint Bedeliát kell idéznem, aki azt mondja h Will meztelen volt Hannibal előtt, a menyasszonya volt, és h Hannibalt felizgatja a heg Will hasán, meg megkérdezi Willt h "do you ache for him?". Ezeknek mind szexuális felhangjuk van. Bedelia már csak tudja, hiszen 8 hónapig (?) hallgatta Hannibal nyávogását Olaszo-ban xD

2020. júl. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Akkor már értem. Ez a se veled, se nélküled játék.

És amúgy, amikor Will képen harapja Mason csicskáját, aztán ránéz Hannibálra, olyan, mintha imponálni akart volna neki ezzel:D

2020. júl. 4. 19:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!