Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Voltron nézők! Tudnátok...

Voltron nézők! Tudnátok segíteni abban, hogyan kezdjem el nézni a sorozatot?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni. Neki szeretnék állni ennek a sorozatnak, mert nagyon tetszik, csak fogalmam sincs, hogy hol kezdjem.

Halottam olyanról, hogy Voltron: A legendás védelmező vagy Voltron Hadtest és olyanról is, hogy Voltron: A harmadik dimenzió. Valaki le tudná írni, hogy ezek valamilyen sorrendben vannak és egymást követik, vagy mi a kapcsolat köztük? Szóval ha elkezdem nézni melyikkel kezdjem? Vagy ez máshogy működik? Ebben az esetben hogyan? Mit ajánlotok, mivel kezdjem, hogyan és hol? Nektek mi a tapasztalatotok? A sorozat befejezett, vagy még folytatják?

Kérlek ne tartalmazzon spoilert!

Minden választ és segítséget előre köszönök!



#rajongó #Netflix #Hogyan nézzem
2020. júl. 9. 12:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a legendás védelmezőket néztem meg. Nem is tudtam, hogy van több "fajtája". :O

Én emiatt is a védelmezőket ajánlanám kezdésnek. Több évados.

2020. júl. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, a Voltron eredetileg egy animesorozat (japán rajzfilm) még az 1980-as évekből. Egy összevágott filmet nálunk is kiadtak a '80-as években magyarul. Az összes többi rajzfilmsorozat, ami már amerikai, ennek a feldolgozása.
2020. júl. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!