Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vállalkozó szellemű egyén,...

Vállalkozó szellemű egyén, aki tud thaiul és letud fordítani egy sorozatot?

Figyelt kérdés

Éppenséggel eddig semmilyen felirat nem készült hozzá, magához az anyaghoz is nehezen sikerült hozzájutni. Semmilyen tudás nélkül egy kicsit élvezhetetlen nézni, pláne, hogy már egy ideje vártam ezt a sorozatot. Ha esetleg van itt olyan, aki benne lenne egy ingyenes fordításban, akkor azt nagyon megköszönném. Ha akad ilyen valaki, akkor annak linkelném a kb 40perces eddigi egyetlen részt. Időzíteni, stb, semmit nem kell csinálni, egyedül arra kérem, hogy a percet, illetve az ott elhangzott szöveget tudja leírni, majd egy elérhetőségen elküldeni.

Én majd a videóra ezt az anyagot raknám rá, de kiemelném, hogyha az önként jelentkezőtől nem kapok engedélyt, akkor semmilyen felületen nem jelenítem meg, csak privátban megosztom a barátaimmal.

Sorozat címe: Longkhong (horror t.)



#ingyen #fordítás #thai nyelv #Thai sorozat #Longkhong #Plsvalaki
2020. júl. 15. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:
51%

Hát ez nagyon csábító gondolom mindenkinek: egy jó pepecs, valószínűleg órákig tartó munka csak puszira, ráadásul egy nagyon kevés ember által beszélt nyelven...

Biztos tolongani fognak.


Kérdező, ha fizetnél is érte, akkor valószínű, nagyobb sikerrel járnál. Ajándékba miért csinálná ezt bárki? Még angolról, németről sem, nemhogy thai nyelvről...

2020. júl. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A feliratok-info fórumán van egy ilyen fordítás-kérő topic:

[link]

Regisztrálj be, és próbálkozz ott esetleg.

2020. júl. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!