Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nem szinkronizálták még...

Miért nem szinkronizálták még le a Rick és Morty 4. évadát?... Azért elég sok idő el telt már, és még mindig semmi.. A legrosszabb, hogy infót sem találni róla a neten akárhol keresem! Elég idegesítő dolog ez! Miért nem találok róla semmit??

Figyelt kérdés
2020. júl. 18. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Mert.


Ennél sokkal többet nem nagyon fog tudni mondani senki. Infót pedig azért nem találsz róla, mert a szinkronnal foglalkozó stúdió nem fog arról nyilatkozni, hogy mit mikor szinkronizálnak le. Majd jön, amikor jön.


Ha annyira szereted a sorozatot, hogy ez téged már idegesít, akkor megnézheted felirattal. Ha meg inkább kivárod a szinkront, akkor mindegy, hogy tudsz-e róla infót, hogy mikor lesz, akkor is ugyanannyit kell várnod rá.

2020. júl. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Még egy ok az életben, hogy megtanulj angolul. :)
2020. júl. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jaj de nagyon okos emberek járnak erre...:D Agyamat eldobom kenyáig! Nyilván azért kérdeztem, mert "mittudomén" ki mit hallott róla és hol, és ha nem olyan távoli jövőben érkezik, akkor biztosan nem fogom félig élvezve felírattal nézni, mert egy kalap szar szinkron nélkül! És Ezzel választ is adtam a második válaszolónak, aki szerint nem tudok angolul. Csak mert itt rohadtúl nem erről van szó :) Köszönöm a semmit. Legközelebb akkor írjatok már, ha valami értelmeset is tudtok írni, valami relevánsat a kérdésemre! Okoskodni énis tudok!
2020. júl. 19. 10:28
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Figyelj morci.

Angolul jobbak a poénok és hamarabb jutsz sorozat részekhez.

Ezért ne engem utálj! Inkább vegyél példát rólam. Én azért tanultam meg angolul, mert nem bírtam ki, hogy mikor jön ki az új House rész magyarul, ráadásul csúnya félre fordítások voltak a sorozatban, aminek nem volt értelme magyarul sem.


Ez egy motivátor. Ez lelkesített. Sorozatokból tanult nyelv sokkal hasznosabb, mint a suliban tanult nyelv, mert elő és angolul tanít meg gondolkodni.


Nem arról van szó, hogy két hét alatt megtanulható, de intenzív tempóban fél év alatt, vagy kényelmesen 2 év alatt csak sorozat nézéssel meg lehet angolul tanulni.


Aztán fogd fel úgy is, hogy pl a szinkron stúdiók most a covid miatt is le vannak maradva, bizony. És ha kis emberség, akarom mondani empátia van benned, akkor rájöhetsz, hogy neked az ingyen műsor másnak kemény munka.

2020. júl. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj kérdező, de teljesen normális stílusban válaszoltam, nem tudom mire véljem ezt a választ tőled.


A Csempész filmet is most szinkronizálták le, pedig közel sem annyira új, mint a Rick és Morty negyedik évada.

2020. júl. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ugyan érdemi válasszal nem tudok szolgálni, 06.21 a premier HBOGO-n az 5. évadnak, de a 4.továbbra is csak feliratos, engem is zavar..Szerintem nagyon jó lett a magyar szinkronja.

Aki meg itt kreténeskedik, mert ő nagyon hunglish, meg tanulj te buta primitív humanoid, mert én feletted állok amiért angolul nézek sorozatot az menjen és rázza ki rá a WC-n.


Elhiszi mindenki, hogy nagyon okos intelligens jól szituált fiúcskák/lánykák vagytok, de annyira már nem futott a sok iq-ból hogy felfogjátok a kérdést(?)

Csak a vergődés megy.:D

2021. jún. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 koros válasza:
Nagyon ügyesek vagytok hogy megtanultatok angolul csak az nem jutott el az agyatokig ami a lényeg: lehet hogy valaki rühelli az angol szinkront, mint jómagam, viszont imádja a magyart, mivel nagyon jó (jelen esetben szerintem Háda János sokkal élvezetesebb Ricknek mint az eredeti). Tudok angolul, szoktam nézni filmeket eredeti nyelven,(franciául is tudok, na bumm) de százszor élvezetesebb nekem a magyar szinkron, imádom a magyar színészeket. Szerintem a kérdező is ezért kérdezte.
2021. jún. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!