Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek hogy tud menni 22...

Szerintetek hogy tud menni 22 éve a Barátok közt?

Figyelt kérdés
Tudtommal a Szabó család óta nem volt ilyen hosszú ideje tartó magyar sorozat.Rosszul tudom?

2020. júl. 22. 17:45
A kérdező szavazást indított:
Mindenkihez szól,mindenkit megszólítanak
Erre van igény
Kíváncsiak az új szereplőkre mindíg
Csak megszokásból nézik
Ennyire jónak tartják
Egyik ember rábeszéli folyamatosan új ismerőseit,hogy nézze.
Nincs más alternatíva
Egyéb ok:
31 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

A Gazdagok és szépek meg már 33 éve fut.

A legtöbb választási lehetőséged meg kb. ugyanazt jelenti.

2020. júl. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Önjelölt igazságosztó ***** válasza:
90%
Van rá igény(ergo nyereséges pénzügyileg). A sztorija is olyan, hogy gyakorlatilag bármeddig el lehet húzni.
2020. júl. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

Hát, szenvedve...

Igazából az emberek egy részének bármire van igénye, amit eléjük tesznek. Ez tök jó példa erre. Elég sok háztartásban csak pár tv adó van, beülnek elé és nézik, amit adnak.

2020. júl. 23. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%

Szüleimből tudok kiimdulni, nem értenek a nethez, nem tudnak maguknak akármikor uj filmet, sorozatot keresni...

Nézik, mert nincs más... mert megszokták, mert tulajdonképen függők.

2020. júl. 23. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szüleim nézik. Ők mindig azt mondják, hogy ők ezt szeretik, őket nem érdeklik az ilyen amerikai sorozatok. :D Mondjuk én azért nem venném egy kalap alá az amerikai sorozatokat, mert van ezerfajta, de ők tudják. :D Mindenesetre nem annyira szoktak netezni, szóval nézik ami a tévében van. Kiskoromban amúgy még én is néztem a Barátok köztöt, mert akkor még nem nagyon neteztem, meg minden, szóval nem nagyon néztem sorozatokat. De most már csak leginkább gépen nézek sorozatokat. Habár bevallom, néha oda van kapcsolva a Barátok köztre, de csak fél füllel nézem. Szerintem ez szimplán a megszokás miatt van. :D
2020. júl. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!