Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Marvel fanok! Nektek vannak...

Marvel fanok! Nektek vannak Marveles cuccaitok?

Figyelt kérdés

Szóval, nektek vannak Marveles dolgaitok? Ruhák, plüssök, poszterek, telefon tokok..

Nekem van egy Marveles pulcsim és 2 pólóm, nemsoká megrendeljük nekem a Fekete Özvegy film, plakátját, és gondolkozom egy telefon tokon.

Mert láttam már olyan Marvel fant akinek az egész szobája tele volt Marvel cuccokal.


(Aki nem szereti a Marvelt arra nem vonatkozik a kérdés)

Kíváncsi vagyok a válaszokra :-)



2020. júl. 23. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nincs még sajnos, de poszterem és Funko Pop-figurám lesz ^^
2020. júl. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs, de fém kulcstartón gondolkodtam már, azok elég jól néznek ki.
2020. júl. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van vagy 50 Funko POP figurám (csak Marvel kapitányosból vagy 15), két MCU-enciklopédiám (egyiket múlt héten vettem), egy LEGO figura, megvan az összes film, továbbá én is tervezek posztert venni meg egy bögrét is, illetve még akarok egy Hot Toys márkájú Black Widow szobrot is csak az bitang sok pénzbe kerül, így még spórolnom kell rá. :D Én is imádom Natashát de ne áruld el senkinek.
2020. júl. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem annyira nem érdekelnek.Nem akarok 5000ft-ért gyűjteni nagyfejű figurákat. De van egy vörös macskám, és Goose a neve. Bár igaz, költök rá annyit, hogy egy POP figura havi szinten jobban megérné :D
2020. júl. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Van egy Marvel Kapitány bögrém, egy GotG kulcstartóm. Illetve van egy pár poszterem (Fekete Özvegy, Marvel Kapitány), és van egy Avengers logós pólóm. Egy pár képregény.

Meg van egy Powers of a Girl könyv valahol úton Angliából.

2020. júl. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!