Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kedvenc Marvel film? Melyik...

Kedvenc Marvel film? Melyik és miért?

Figyelt kérdés

2020. júl. 25. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
Marvel kapitány. Az ok egyszerű: mert a főhős gyönyörű, csodálatos, álomszép, szuper szexi és irtó dögös. És még a macskája is aranyos.
2020. júl. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán a Végtelen háború, az volt számomra a legepikusabb és mivel a Végjáték előtt volt, így erre nem kellett egy évet várni és nem gyártott mindenki teóriákat azzal kapcsolatban, hogy mi hogyan lesz. A Végjáték szerintem ezért nem ütött akkorát, pedig nem gondolnám sokkal gyengébbnek. Thor belépője Wakandába nagyon tetszett. Illetve a Polgárháború után itt ismét nagyon sok hős volt (több is, mint ott) és szerintem jó arányban osztották el a játékidőt karakterekre lebontva. Olyasmi érzésem van ezzel kapcsolatban, mint az első Bosszúállók film kapcsán, hogy jól összehozták a csapatot/szereplőket, csak egy szinttel feljebb léptek. Thanos is szépen fel lett építve, hogy elég nagyot üssön.
2020. júl. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Logan


Kissé kezedek kiábrándulni a súlytalan CGI parádéból.

Szeretem ha egy film többet ad, nem csak pusztán látvány.

2020. júl. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Blabla bala ***** válasza:
Végtelen háború
2020. júl. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha MCU, akkor Doctor Strange.

Az egyik legjobban adaptált eredettörténet, aminek nem csak a látványa volt gyönyörű, de a színészi játék is ütött.


Ha nem MCU, akkor Logan.

Jó volt egy olyan filmet látni, ami eltávolodott a többitől, és ez a javául szolgált. A rendezés és a színészek itt is kiválóak voltak.

2020. júl. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Júl. 25 23:23 vagyok


Én egyből az MCU-ra gondoltam, de ha minden Marvel filmből kell választani, akkor nem nagyon tudnék, mert az X-Men filmeket én is nagyon szeretem, félig meddig azon nőttem fel.


Az X-men: Az eljövendő múlt napjai szerintem zseniális, de ahogy előttem írták, a Logan is. Talán ez a 3 marvel film a kedvencem.

2020. júl. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Doctor Strange. Szürreális, alapjaiban egyszerűbb a sztori, nem bonyolítják túl, és ezért lett rohadt jó eredet történet, és Benedict Cumberbatch a kedvenc színészem.
2020. júl. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Deadpool


Igazából már a képregényekben is nagyon szerettem az ő karakterét, viszont a filmvásznon mégjobban megkedveltem. Egyszerűen imádom a stílusát, és számomra nem csak a karakter hanem a film is ezt a stílust képviselte. Jó a történet, jók a poénok, látványos és Ryan Reynolds-nál jobb Wade Wilson-t nem it találhattak volna. Kevés film volt amit ennyire vártam mint a Deadpool-t és nem is csalódtam benne!


Amúgy az MCU-ból pedig a Pókember: Idegenben. Nem is tudom, annyian szidták azt a filmet, nekem viszont nagyon tetszett. Eleve Tom Holland az én véleményem szerint, az eddigi legjobb Pókember, ráadásul nagyon tetszett a film története is.

2020. aug. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Vasember trilógia ( azon belül talán a második rész )


Legszerethetőbb karakter az MCU univerzumában.

2020. aug. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!