Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mennyire durva a A kukorica...

Mennyire durva a A kukorica gyermekei című horror film?

Figyelt kérdés

Mi történik benne?


Tetszett nektek?



2020. júl. 26. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Mit értesz a durva alatt? parázni nem nagyon lehet rajta, és túl sok véres jelenet sincs bennük, csak pár.


A történetet nos meg dióhéjban: Gyerekeket megszállja valami, amit istenként tisztelnek, és a kukoricásban imádják, a felnőtteket meg emgölik illetve feláldozzák neki. Ennél többet meg kb elmondani már fölösleges, akkor meglesni sincs értelme.

2020. júl. 27. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszett - még is csak Stephen King. Valóban nem annyira ijesztgetős, vérengzős, de szerintem érdekes megnézni, de még érdemesebb könyvben elolvasni. Stephen King dolgai eredeti (könyv beli) formájukban/változatukban az igazi.
2020. júl. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mi tetszett neked nagyon? Írd le őket konkrétan.
2020. júl. 29. 19:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát figyelj... így konkrétan nem tudok belőle kiemelni semmit. Az egész tetszett úgy ahogy van. De szerintem (és ezt ne vedd rosszmájkodásnak) ahhelyett, hogy itt kérdezőskökdsz róla, olvasd el/nézd meg. Szerintem egy egy könyvet el kell olvasni/egy filmet meg kell nézni és saját magunk nak kell eldönteni, hogy szerintünk milyen. Mert persze, ha nem is mered támadhatnak kétejeid és nem vagy benne biztos, hogy el akarod olvasni/meg akarod nézni, de lehet hogy azzal szemben, hogy én most itt azt írtam neked, hogy nagyon jó, mert nekem nagyon tetszett, meg nagyon szeretem Stephen Kinkg-et, te majd elolvasod/megnézed aztán neked nem is tetszik, mert más az ízlésed mint nekem. De... ezt csak úgy derítheted ki, ha elolvasod/megnézed.
2020. aug. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!