Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a kedvenc szereplőtök a...

Ki a kedvenc szereplőtök a Bosszúállókból, és miért? (Mindenki számít, aki a Végjátékban harcol a végén.)

Figyelt kérdés
Ha lehet, kort és nemet is írjatok, de nem muszáj :)

2020. júl. 31. 13:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

Többet is lehet vagy...?

Amúgy Marvel Kapitány, ha a legkedvencebbről kell beszélni. (Hogy le leszek pontozva.) Egyszerűen kedvelem a karaktert, nem tudom megmagyarázni.

Utána meg Vasember, mert ugye ő Vasember.

Doctor Strange, akinek bírom a stílusát meg amúgy is szeretem a varázslókat.

19/L

2020. júl. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Több is lehet, de mondjuk max. csak három :)
2020. júl. 31. 14:25
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

1.Vasember: egyrészt imádom Robert Downey Jr.-t és nagyon tetszik Tony Stark stílusa.

2.Mordály és Groot: (nem tudok választani kettejük közül) a galaxis őrzői az egyik kedvenc filmem a marvelből igazából mindenkit nagyon szeretek belőle.Mordály karaktere számomra nagyon érdekes. Groot meg hát Groot :D

3.Doctor Strange : Tetszik mekkora fejlődésen ment keresztül és a stílusa is jó.


23/L

2020. júl. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

Hangya

Bruce/Hulk (ezt egynek veszem)

Pókember

2020. júl. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%

Amerika Kapitány

Vasember

Peter Quill-Űrlord

2020. júl. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Doctor Strange, laza és gyakorlatilag egy ninja varázsló doki. Ja, és azért mert Benedict Cumberbatch.
2020. júl. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Bucky, Steve, Natasha a kedvenceim.
2020. aug. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki 100%-ra volt értékelve még tegnap, ma feljövök és MINDENKI(!!!!) le van pontozva egy olyan kérdés alatt, ahol a kedvencünkről kérdeznek.


Tehát valaki/valakik szerint nem ők a kedvenceink. Okos...

2020. aug. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
szia, én mindenkinek zöld kezet adtam aki válaszolt, nem tudom, miért van ez ): de meglepő látni, hogy sok embernek dr strange a kedvence, mint nekem, mert általában nem róla beszélnek először :D
2020. aug. 1. 13:03
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem is céloztam senkire ezzel, nem tudjuk miért és kik által lettünk lepontozva, de azért kíváncsi lennék rá.


Egyetlen dologra tudok csak gondolni, mégpedig arra, hogy egy idióta abban leli örömét, hogy MINDENT lepontoz, teljesen mindegy mi van odaírva. De ha nem így van, akkor kíváncsi lennék rá/rájuk, hogy mi a baj azzal, hogy valakinek Dr. Strange, Vasember vagy épp Hulk a kedvence.

2020. aug. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!