Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hány Marveles funko pop...

Hány Marveles funko pop figura létezik?

Figyelt kérdés

Én itt kizárólag az MCU filmes funko pop figurák felöl érdeklődnék. Szóval azt tudom hogy mind a 23 filmhez jöttek ki figurák. Gonoszok, hősök, és mellékszereplők egyaránt. Hány darab van ilyen összesen, mind a 23 filmből?


Például lattam olyat hogy Peggy carter figura , de az az Agent Carter c. sorozathoz volt, szoval azt nem kell beleszamítani mert az nem filmes.


Köszönöm előre is annak aki utána jár nekem és válaszol :)



2020. júl. 31. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Még ha csak a filmeseket nézzük, akkor is több száz. Csak a Marvel Kapitányhoz jött ki a limitáltakkal együtt vagy 30 féle figura (lehet keveset mondtam), maga a főhős tuti biztos hogy több mint 10 figurát kapott. A Végjátékhoz is biztos kijött vagy 30 figura, lehet több, ott ráadásul több hullám is volt. És akkor ez csak két film. Vasemberből az összes filmet tekintve tuti 20+ verzió van, Natasha is 15 körül, Steve szintén. Konkrétan még Nebulából is van 3 féle. Hirtelen akik eszembe jutnak és nem kaptak figurát a fontosabbak közül azok Higanyszál, Maria Hill meg talán Thorból pár karakter. Szóval összegezve tuti hogy több száz figura van, de lehet hogy van valahol valami adatbázis ahol mindet összegyűjtötték ami eddig megjelent.
2020. aug. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2020. aug. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nagyon sok van
jan. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!