Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Rick és Morty angol vagy...

Rick és Morty angol vagy magyar szinkronnal jobb?

Figyelt kérdés
2020. aug. 4. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha jól tudsz angolul, akkor mindenképp az eredeti szinkron a jobb.

Ha meg nem, akkor a magyar is megteszi.

2020. aug. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Káromkodós műsoroknál a magyar sokkal jobb mint az eredeti. Egyszerűen azért mert sokkal nagyobb szókincs miatt a több féle képpen értelmezhető angol szövegből egész frappáns beszólásokat tudnak alkotni.
2020. aug. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Na, végül angolul kezdtem el nézni. Belehallgattam a magyarba is, de teljesen elvesznek benne az angolul tök jó poénok. Plusz zseniális, hogy Ricknek és Mortynak ugyanaz a szinkronhangja. Úgyhogy én maradok az angolnál, ahogy más sorozatoknál is szoktam. :)
2020. aug. 7. 09:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is angolul néztem, és kiváncsiságból belehallgattam a magyarba, ott vannak hibák amitől totál más mint az angol pl.: Rick állandó böfögése nagyon ritkán van magyarba

Persze nyilván kövi évadokban már jobban van szinkronizálva, látszik a szinkron szinészek belejöttek a játékba. Nem szidom a magyart mert tökjó hogy igyekeznek, de nekem is angol jobban bejött.

2020. aug. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
97%
Nekem magyarul jobban tetszik!
2020. aug. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!