Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért utálják sólyomszemet...

Miért utálják sólyomszemet tik tokon?

Figyelt kérdés

Itt egy példa: [link]


És sok ilyet lattam már. Miért utalják őt?



2020. aug. 7. 16:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert nem szimpatikus nekik. Ennyi. Konkréttabb magyarázata szerintem nincs. Én személy szerint nagyon kedvelem. Mindig vannak emberek akiknek nyilvánosan ki kell mondniuk (leírniuk) az utálatukat egy egy témában. Erre pedig Sólyomszem tökéletes, mert nem egy fő karakter, mint pl. Tony és ,,feláldozta” Natashát a Végjátékban. Vagyis én ilyen indokokat láttam már. Amúgy nem csak Clint-ről van ilyen. Sok más karakterrel is láttam már, bár tény, hogy róla több ilyet látni, én is szembesültem már vele. A másik karakter akiről rengeteg ilyen van az Marvel kapitány.
2020. aug. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

1. Mi az a sólyomszem?

2. Mi az a tiktok?

3. Hol vagyok?

2020. aug. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

#1 vagyok.


Kedves #2!


1. Sólyomszem egy Marvel karakter. Clint Barton civil nevén. A Bosszúállók csapatának tagja. Bár igazi szuperereje nincs, nagyon jól bánik az íjjal.


2. A Tik Tok egy alkalmazás, amire pár másodperces zenés, táncos vagy vicces videókat lehet feltölteni és ezt mások követés, like és komment formájában véleményezhetik.


3. Ez itt a Gyakori Kérdések.


:)

2020. aug. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mi hülyeség ez hogy feláldozta Natashát? Aki ilyet mond az tuti nem látta a filmet. Emlékeztetőül: Clinttel vagy 5 percig konkrétan verekednek azon hogy melyikük haljon meg mert mindkettő magát akarja feláldozni hogy a másik élhessen. És Nat tudja hogy Clintnek családja van (volt) akik hazavárnák őt ha sikerülne a kövekkel feltámasztani őket, míg neki senkije sincs, ezért áldozza fel végül ő magát.

Marvel kapitánnyal se tudom mi bajuk úgy mellesleg.

2020. aug. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kedves #4!

Fáradt vagyok. Úgy értettem, Natasha áldozta fel érte magát. Mostanában bajban vagyok a fogalmazással... De amúgy köszi a javítást!

2020. aug. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5 Akkor elnézést kérek, bár mondjuk annak sincs sok értelme. Azért utálják őt mert valaki más feláldozta magát érte? Ennyi erővel utálniuk kéne minden embert, mert Tony feláldozta magát az emberiségért...
2020. aug. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem, de olvastam már ilyet. Gondolom a Natasha rajongók mondják, mert nem ő maradt életben.
2020. aug. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is Natasha rajongó vagyok, nagyon fájt is a halála, de basszus soha az életben eszembe nem jutott volna a haláláért akárcsak egy százalékban is Clintet hibáztatni, pláne hogy láttam mi zajlott le a Vormiron Nat halála előtt. Szóval azok akik ezt terjesztik vagy alulinformáltak, vagy szimplán ostobák.
2020. aug. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én is fekete özvegy fan vagyok és nekem sem jutott eddig eszembe sólyomszemet hibáztatni Nat haláláért.
2020. aug. 8. 00:27
 10/11 anonim ***** válasza:

#8 teljesen egyet értek, mást nem is tudok hozzáfűzni.


#4 és #7 vagyok

2020. aug. 8. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!