Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik rajzfilmsorozat ez?

Melyik rajzfilmsorozat ez?

Figyelt kérdés
A lényege az, hogy egy kislányról szól, aki valamilyen nagyobb házban, több emeletes házban lakik, azt nem tudom hogy lakik-e ott más rajta kívűl, de ez most nem is lényeges. Na tehát ez a kislány egy nap felmegy ennek a háznak a padlás szintjére, és találkozik egy szellemmel, aki ha jól emlékszem egy kalapos bácsi volt. Nos nagyjából ennyire emlékszem.

2020. aug. 13. 13:15
 1/10 anonim ***** válasza:
2021. máj. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 nem erre gondoltam :(
2021. máj. 23. 09:38
 3/10 anonim ***** válasza:

Emlékszel még valami részletre?

Sokféle grafikai stílus létezik, rajzolt, számítógépes, anime, hasonló kinézetű rajzfilmet tudsz mondani?

2021. máj. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy kb 10 éve láttam, így nincs meg belőle sok részlet, ha jól emlékszem rajzolva volt. Talán még annyi, hogy egy városban volt a tömbház, ami a mese intrójában is benne volt. Lehet még tudnék ilyen részleteket csak előbb-utóbb beleképzelek dolgokat, amik nem is úgy voltak :/
2021. máj. 23. 09:52
 5/10 anonim ***** válasza:

Tipp:

Fosterék háza képzeletbeli barátoknak.

https://www.youtube.com/watch?v=GZiB_S9VpiU

2021. máj. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem ez tuti nem, ezt ismerem
2021. máj. 23. 17:18
 7/10 anonim ***** válasza:

Tipp:

A Kind of Magic (2008).

https://www.youtube.com/watch?v=0cqh-pQJTjM

2021. máj. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2021. máj. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8 szerintem ez lesz az, viszont amire én gondoltam, az lehet, hogy csak az egyik epizódja a sorozatnak :/ amúgy kísértetiesen hasonlít, mert így emlékszem a kislányra, a szellemre, de ha nagyjából erről szól a halloweenos film akkor megtaláltuk :)
2021. máj. 26. 07:37
 10/10 A kérdező kommentje:
Viszont ha így van, akkor sajnos soha nem fogom tudni megnézni azt a részt, legalábbis magyarul biztosan nem.
2021. máj. 26. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!