Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hány évesen láttátok először...

Hány évesen láttátok először gyerekjáték filmet? Melyik kedvenc jelenet benne? Nekem az amikor Chucky kinyirta gonosz tanárnőt ti elnètek együtt ilyen babával?

Figyelt kérdés
2020. aug. 22. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a 2. részben volt tudtommal, ami egyben az egyik legjobb epizód is! A 3. részt még láttam, nálam majdnem hozza a 2. rész szintjét. A többi egyenlőre nem érdekel, azthiszem ezenkívül márcsak a 7. (?) volt igazán jó.
2020. aug. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amúgy 19 évesen láttam őket
2020. aug. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
33 éves vagyok és egyszer sem láttam (de nem is fogom)
2020. aug. 23. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valahol 11 és 13 éves korom között lehettem, amikor láttam az első 3 filmet. A legjobban talán a 2. film tetszett. Azt nem tudom már felidézni, hogy melyik volt a legfélelmetesebb.


Felnőtt koromban tovább néztem a sorozatot, úgy kb 26 éves koromban.


Abból csak a seed of Chucky maradt meg úgy igazából. Az már egy rossz horrorfilm, egy fantasztikus történettel.


Bemutatták a gyereket, aki megérti és próbálja elfogadni, hogy ő nem olyan, amilyennek szánták a szülei, nem akar az apja nyomdokaiba lépni és bár ő fiú testben született, valójában egy lány. Ez egy remek dráma, kiválóan bemutatták a fiú önmagával folytatott küzdelmét, azt, hogy próbálja megértetni szüleivel azt, amin átmegy, hogy az anyja elfogadja, az apja nem és a végén erre a dilemmára a megoldás fantasztikus volt. Igazából ez egy jól ismert történet, amire mondjuk egy átlagos filmben azt mondanám, hogy már unalmas, de ebben a filmben új volt az egész.


Rossz horrorfilm volt viszont, mert ez NEM egy horrorfilm. Ennek más a műfaja. Azzal próbálták horrorfilmmé tenni, hogy random holttestek kipotyogtak a szekrényből, de azt se tudjuk, hogy kik ők, hogyan haltak meg, mi volt a célja a haláluknak. Úgy érzem, hogy arra számítottak a film készítői, hogy elég hullákat nézegetnünk ahhoz, hogy összecsináljuk magunkat meg Chucky most már önmagában annyira ijesztő, hogy félelmetessé teszi a filmet és már az olyan apróságokkal,amik egy horrorfilmnek az alapjai nem is kell törődni...


És ez a másik.


Ebben a filmben már rég nem félelmetes Chucky. Valahol a Bride of Chucky-ra elvesztette ezt a félelmetes jellemét. Hiába próbálják őt ijesztőbbé tenni azzal hogy elcsúfítják, most már olyan, mint a gonosz karakterek a mesefilmekben, akik mindig egy gonosz tervvel érkeznek, de úgysem járnak sikerrel, mert a jók legyőzik és a következő epizódban visszajönnek egy másik tervvel...

2021. ápr. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!