Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sorozatbarát csak nekem nem...

Sorozatbarát csak nekem nem működik egy ideje?

Figyelt kérdés

Eddig minden okès volt de az utóbbi kèt vagy három hètben nem működik.

Akármire rámegyek nem tölti be a sorozat rèszèt. Próbáltam már telórol ès laptomról is de semmi.


Ezt irja ki:

A webhely nem èrhető el a gdanstum. net hosszú ideje nem válaszol. Próbálja ki a következőket a kapcsolat ellenörzèse.


Ez mit jelent? Hogyan tudnám vissza állítani?



2020. aug. 24. 15:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Én alig 1 órája használtam nem lehet hogy megszegtel egy szabályt vagy valamelyik meghívottad és letiltottak?
2020. aug. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem szegtem meg semmilyen szabályt. Mèg egyszer se hívtam meg embert ès nem is szoktam kommentelni. Nem tudom mi lehet de olyan rossz hogy nem tudom használni :(
2020. aug. 24. 18:15
 3/10 anonim ***** válasza:
Engem nem enged belépni
2020. aug. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3.válaszoló

Neked is azt irja ki amit nekem?

2020. aug. 26. 12:51
 5/10 anonim ***** válasza:
Én most is folyamatosan hasznalom es mukodik. Probalj meg kilepni a fiokodbol aztan ujra belepni es lehet akkor mukodni fog. Vagy ha a kapcsolat rossz probald ujra kapcsolni a wifidet. (Bocsi ha nem mukodik egyik sem, ez csak az en otletem)
2020. aug. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Esetleg másik böngésző vagy inkognitólap sem segít?:/
2020. aug. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem működik.
2020. szept. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Még reggel felengedett az oldalra, de most már nem is működik. Az oldalra való fellépés helyett nekem ezt a hiba üzenetet adja ki: 500 Internal Server Error
2021. jan. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Ruzsik Lajosné válasza:
Szerintem megszüntethetnék a sorozatbarátot,mert ez minden csak nem barát.Annyi mérget ettem már miatta,hogy nem is tudom szavakkal kifejezni.Nem tudom mi a céljuk ezzel,hogy hol lehet nézni ,hol nem.Miért nem közlik a regisztráltakkal? Ezért támogassuk őket,hogy utána együk a mérget?
2021. febr. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akinek nem működik az próbálja meg beirni keresőbe hogy sorozatbarat.club (ékezet nélkül) mert új webcimre költözött
2021. febr. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!