Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Amikor a Karib tenger kalózai...

Amikor a Karib tenger kalózai 3-ban Jack azt mondja, hogy a világ nem lesz egyre kisebb, csak egyre kevesebb, mire gondol?

Figyelt kérdés

2020. aug. 28. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Arra hogy sok mindent megtapasztalt és egyre kevesebb dolog van ami érdekli az életben
2020. aug. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oo, értem, köszönöm, erre még nem gondoltam, de így már elég nyílván való :)
2020. aug. 28. 20:06
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem arra gondol inkább, hogy egyre kevesebb "jó", egyre kevesebb szabadsága van a kalózoknak a világon. Mert felfedezni való kincs, hely még rengeteg van, de a Kelet-Indiai társaságnak egyre nagyobb hatalma van pl.: Dayv Jonesnak is ők parancsolnak, meg kellett ölnie a Krákent.
2021. febr. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, ez is lehet. Minden esetre, szerintem egy fontos és jelentős mondat
2021. febr. 25. 21:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt sem gondolnám, hogy Jack Sparrow-t kevés dolog érdekelné, bármennyire is tapasztalt. Az ilyen emberek mindig (ki)találnak valamit ;)
2021. febr. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!