Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok olyan jó kdramat...

Tudnátok olyan jó kdramat mondani, amiben egy gazdag pasi és egy szegény/ átlagos lány van?

Figyelt kérdés
2020. aug. 29. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Rosalinda, Esmeralda.
2020. aug. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
0%
Szürke 50 árnyalata.
2020. aug. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
2020. aug. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Heirs.

Ez nagyon jó, egyik kedvencem.

Itt a pasi gazdag, a lány viszont szegény. A gazdag fiú szülei nem akarják hogy együtt legyenek, mert a lány "nem hozzá való" mert hát, szegény 🤷‍♀️

2020. aug. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az első három kommentelő válasza nem releváns, mert ezek nem k-dramák. A k-drama dél-koreai sorozatot jelent.


A négyes válasza pedig személyes véleményem szerint a létező legrosszabb ilyen témájú dorama, egy kínszenvedés az egész, tiszta brazil szappanopera. De hát mindenkinek mas tetszik.


Ilyenek még:

- Secret Garden

- Boys Over Flowers (The Heirs-szel egy kategória, még a főszereplő srác is ugyanaz)

- Bride of the Century

- What's wrong with Secretary Kim (szerintem ebben a sorozatban kezelték legjobban a gazdag-szegény ellentétet, nem csináltak nagy ügyet belőle és a srác szülei is normálisak voltak, nem ez a tipikus "nesze egy boríték pénz, hagyd el a fiamat" típusúak XD

- Coffee Prince


Ezekben is gazdag pasi és szegényebb csaj van, de ez nem annyira lényeges szál:

- Strong Woman Do Bong Soon

-Memories of the Alhambra (érdekesség, hogy egy részét Magyarországon forgatták, láthatjuk benne pl. a keleti-pályaudvart és végig ezek a tipikus kék magyar vonatok vannak benne )

2020. aug. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%

A Strong Woman Do Bong Soon mióta szól gazdag fiú & szegény lány kombóról? Persze persze, a lánynak tényleg nincs annyi vagyona, mint a saját céggel rendelkező férfinak, de a lány nem az a tipikus cseléd szegény. Az pedig, hogy a Heirs tetszik-e vagy sem, azt kedves kérdező hadd döntse el.

"A Heirs-szel egy kategória"

Akkor miért szólod le, ha vele egy kategóriájú sorozatot ajánlasz?

2020. aug. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6

Azt írta a kérdező, hogy szegény/átlagos vagyoni helyzettel rendelkező lány. A Do Bong Soon-ban ugyebár a srácnak van egy saját, sikeres cége, szóval így is fényévekkel jobb helyzetben van, mint a lány, de írtam is, hogy itt ez nem lényeges szál.


A Boys Over Flowerst azért merészeltem ajánlani, mert ez is ilyen témájú, másrészt pedig annak ellenére, hogy nekem nem annyira tetszett, még egy elég ikonikus dorama. Azt, hogy "egy kategória" úgy értettem, hogy hasonló a sztori. Lee Min Ho-t egyébként imádom, sajnálom, hogy sokszor kap (személyes véleményem szerint) béna, unalmas szerepeket, többre is képes lenne.


Nem igazán értem, miért baj az, hogy leírtam a saját véleményem, talán picit erősebben fogalmaztam, mint kellett volna, de azért nem kell nekem jönni. :D

2020. aug. 30. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Successfull Story of a Bright Girl

Attic Cat

Cain and Abel

Goong

My Girl

Oh Pil Seung and Bong Soon Young

The Greatest Love

Snow White / Love Taste Sweet

You Are Beautiful

Sweet 18


Igen, vannak itt régiek is, de ezek is jók. :)

2020. aug. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!