Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy film címenek a megállapítá...

Egy film címenek a megállapításában kérnék segítséget?

Figyelt kérdés

A 2010es évek elején gyerekkorom egyik kedvence volt, sima kaland/fantázia film. Egy lány érkezik nagybátyjához vidékre(meghaltak a Szülei Talán), a nagybácsi nagyon különc egy kastélyban él. A lányról kiderül, hogy vmi hercegnő, illetve van egy ellenséges csoport, ahonnan egy fiú folyton flörtöl vele. Vmi fantasztikus szobája van a lánynak a plafonon éjjel az égbolt látható. Úgy emlékszem vmi holdkövek is vannak benne, illetve a lány/fiú meghal a végén. Aztán persze minden jó ha vége jó.

Előre is köszi!!



2020. aug. 29. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Holdhercegnő?
2020. aug. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Pont én is ezt a filmet kerestem hetek ota és nekem csak annyi volt meg hogy egy lánynak meghalnak a szülei, valami rokonához költözik, meg valami erdős jelenetek is vannak benne. Meg a végén valami tengerben van a csaj.

És tényleg a Holdhercegnő az, szóval köszönöm hogy ezt megtudhattam végre

2020. szept. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is a Holdhercegnő az.
2020. nov. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!