Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek az létező jelenség...

Szerintetek az létező jelenség , hogy túlreklázmoznak egy filmet, hogy milyen jó, meg az év filmje, meg látványos stb, aztán meg ehhez képest csalódás lesz?

Figyelt kérdés

2020. aug. 30. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2020. aug. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Konkrétan minden filmnél ezt csinálják, ezt hívják reklámnak!
2020. aug. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyakran előfordul, nagyob költségvetésű filmeknél. Rengetegen csak azért néznek meg egy filmet moziban, mert agyonhájpolják. Velem is előfordult, h csak emiatt mentem moziba, és a végén nem volt olyan nagy élmény, mint amire számítottam.
2020. aug. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Igen. Én így voltam annak idején a Jokerrel. Ismerőseim hívtak moziba, de nem mentem munka és barátnő miatt, de így utólag jó döntés volt. Aztán mikor kijött jó minőségben, megnéztem. Mindenki ódákat zengett ettől a filmtől, hát életem leghosszabb 2 órája volt. Egyszerűen untam, pedig úgy be lett az is reklámozva.
2020. aug. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, és ezért vadászok az ismeretlen gyöngyszemekre. El se hinnéd, hogy milyen sok jó pl spanyol film van, amiről a kutya nem hallott, de kenterbe veri az összes hollywoodi agyonajnározott szar filmet.
2020. aug. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!