Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Gondolkozik előfizetői egy...

Gondolkozik előfizetői egy streaming szolgáltatóra. Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Ahogy így utánna néztem, HBO Go, esetleg a Netflix a szimpatikus. Mivel gyenge a wifim, online nem tudok filmet-sorozatot nézni. Erre megoldás a Streaming?

2020. aug. 30. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A streaming-hez is kell net😕
2020. aug. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

En szemelyszerint inkabb netflixes vagyok, egyebkent ha nem otthon, hanem mashol van wifi vagy akarmi, le birod tolteni a filmeket vagy a sorozatokat.


En kolis vagyok, es nem jon fel a szobamig a wifi:( ezert lemegyek wifizni, letoltok par reszt, aztan megyek fel az agyba es nezem a sorikat😁

2020. aug. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
Ncore!
2020. aug. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
57%

Attól függ, hogy milyen típusú filmek érdekelnek, illetve a szolgáltatás terén milyem elvárásaid vannak. A Netflix kínálata nagyobb, de kevesebb a szinkronos tartalom, és drágább. Egyébként engem mindkét oldalról érdekelnek filmek, de leginkább egy harmadik oldalt, a MUBI-t használom, nagyon különleges felhozatala van, és bőséges is. :)

Bár ott magyar felirat is csak elvétve akad, de angol mindenhez van.

2020. aug. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!