Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a film?

Melyik ez a film?

Figyelt kérdés

Kb. 5-6 éve láttam azt hiszem az RTL-n vagy a TV2-n.

Az elejére emlékszem csak sajnos. Egy csomó ideig kerestem, de nem találtam meg.

Szerintem, kicsit régebbi film lehet, romantikus, dráma.

Egy nőről szól, aki (azt hiszem) egy városban bérel egy lakást, mert a munkája miatt oda kellet utaznia/költöznie. (a film is így indul) A férjével, mindig késő délután telefonon beszél. A ház/lakás úgy néz ki, hogy 2 bérlő/lakó van, az egyik a nő a másik egy férfi és közös mosdót használnak. De, egy nap a nő felháborodva átkopog a pasi hoz, mert eldugult a WC (asszem), de szerintem nem nyitott ajtót vagy nem volt otthon a pasi. De, ettől még figyelik egymást.

Majd, a férfi segít a nőnek, felvinni a szatyrokat a lakásba, és ott egy fa oszlop szerűségnek nyomva a nőt hátulról "megerőszakolja", majd távozik a férfi. Majd a nő gondolkodik, de titokban tartja a férje elől.

Többre nem emlékszem. Mi lehet ennek a filmnek a címe?



#film #szex #férfi #lakás #nő #Romantikus, dráma
2020. szept. 3. 00:40
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Ha ennyi a film, akkor inkább ne is keresd. Elég szarul hangzik.
2020. szept. 3. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez csak a film eleje, kb az első 10 perc lehet ez a filmnek.
2020. szept. 3. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!