Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van olyan film ahol németül...

Van olyan film ahol németül beszélnek és magyar a felirat? Valami normálisabb filmek érdekelnének nem olyanok amelyek mellett ellehet aludni :D. Nincs esetleg erre egy külön oldal?

Figyelt kérdés

2020. szept. 3. 07:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem rég láttam ezt a filmet, tudom ha meglátod mikor készült elrettensz tőle. Mégis azt mondom adj egy esélyt ennek a filmnek. Ma is aktuális a témája és számomra külön érdekesség h. német. Főleg ha figyelembe vesszük az akkori politikai viszonyokat.


A film címe: M-egy város keresi a gyilkost /1931, expresszionista film /

2020. szept. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha veszel egy dvd-t általában ott be lehet állítani
2020. szept. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kb. minden eredetileg német nyelvű film, ami valamilyen formában hazánkba is eljutott, szóval százas nagyságrendben lehetne filmeket mondani.


Az pedig relatív, hogy kinek mi az érdekes/unalmas.


Idén két német nyelvű film volt rám nagy hatással az egyik az Aguirre, Isten haragja (Aguirre, der Zorn Gottes) /1972/, a másik a A hetedik kontinens (Der siebente Kontinent) /1989/.


Ezekhez biztosan van felirat.

2020. szept. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a rubintvörös trilógiát néztem így. Bármelyik filmes oldalon megtalálod németül, magyar felirattal.

Az mondjuk relatív, hogy kinek mennyire unalmas. Nekem nagyon tetszett.

2020. szept. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Das Leben der anderen
2020. dec. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!