Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Leszbikus lányok, nektek ki a...

Leszbikus lányok, nektek ki a kedvenc férfi filmrendezőtök?

Figyelt kérdés
Mondtam a húgomnak, hogy már alig vártam a Tenetet, mert imádom Nolan filmjeit és megnézhetnénk együtt.Erre azt mondta, hogy direkt provakálom azzal, hogy férfi rendezők filmjeit akarom ráerőltetni. Szóval ennek apropóján érdekel hogy más leszbikus nőknek van-e olyan férfi filmrendező akit szeretnek.

2020. szept. 8. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

mondjuk netto nem vagom, hogy miert kell itt ebbe a nemeket belekeverni 😅

Nolan jo, Tarantino is nagyon pl. de ugy senkit nem kovetek ilyen teren, inkabb zeneszerzok akikre ra tudok kattanni es miattuk akar filmet is kepes vagyok megnezni

2020. szept. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Vagy a hugoddal nem stimmel valami vagy ez már megint valami hülye kamu kérdés

A hiresebb filmrendezők kb 70%a férfi. Azért mert a nőket szeretem nem fogok csak olyan filmeket nézni amiket nő rendez

Sőt!

Bármilyen hihetetlen nem is utalom a férfiakat!

Spielberg és Scorsese a kedvenceim

2020. szept. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A leszbikus témájú filmek túlnyomó részét férfi rendezte. Ezt a dilemmát hogy oldja fel a húgod? Inkább nem nézi meg? :)
2020. szept. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Yorgos Lanthimos, Lars Von Trier és Ari Aster a kedvenc rendezőim, na és hát lássuk be... férfiak:'D Szóval ez úgy, ahogy van, hülyeség.
2020. szept. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szóval a húgod az a hardcore férfigyűlölő fajta leszbikus. Részvétem.
2020. szept. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Yorgos Lanthimos-t például kedvelem... :-)
2020. szept. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!