Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Krokodilos filmek?

Krokodilos filmek?

Figyelt kérdés
Csak egy kevés részletet láttam, a filmből. Volt egy Lány, akinek az apja pálinkát főzött, ám miután a lány testvére hozott vmin szert, amibe beleittak, mutáns krokodillá változtak. A papának volt egy aranyfoga, onnan lehetett, megkülönböztetni a többi krokodiltól. A kocsmába becsalták a krokodilokat, és ott megölték őket, de a lány nem volt képes megölni az aoját, így nyitott egy krokodilfarmot, ahol együtt éltek

2020. szept. 8. 09:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de ez alapján már engem is érdekel!
2020. szept. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Krokodil Dundee?
2020. szept. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem a krokodil Dndee. Ez valamilyen zs kategóriás film lehetett. A felét láttam a filmnek talán. Az elejét meg ki lehetett következtetni a szövegből.

A csaj tesója hozott valamilyen (talán fertőzött) adalékot, beleivott a pálinkába az apjával, meg persze megkóstoltatták kb a fél várossal, aztán valahogy mutáns krokodilokká váltak.

2020. szept. 8. 23:41
 4/10 anonim ***** válasza:
Hála az égnek, ilyen filmet nem láttam.
2020. szept. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mivaaaaan? Te túl sok füvet szívtál???:)))) Ez a film ha létezik még a sharknado-t is übereli.
2020. szept. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ha még esetleg segít, volt egy jelenet ahol a csajszi beragad a futóhomokba vagy mocsárba. Természetesen rátalálnak a krokodilok (vagy aligátorok), és ekkor ismeri fel az apját, aki még úgy ahogy rendelkezik öntudattal úgyhogy egyrészt megmenti a többi ragadozótól illetve megmenti a csapdából.

Az a baj h napok óta keresem de mivel se angol, se magyar címre nem emlékszem, nem igazán találom.

2020. szept. 9. 20:35
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja, meg a krokiknak ilyen nagy vörös tüskéik vannak, amiket a farkukról le tudnak dobni. Konkrétan azzal, h katapultként hasznyálja a farkát. Nagyobb erővel felemeli, suhint vele egyet, és a vörös tüskék már repülnek is az áldozat felé
2020. szept. 9. 21:11
 8/10 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva ezt a kérdést csak azért tettem félre, hogy utólag visszanézhessem, és röhögjek a leíráson, de a minap megpróbáltam rákeresni angolul pár általad felvázolt dologra, és szerintem véletlenül megtaláltam. [link] Ez az?
2020. okt. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon valószínű. Egyvarázsló vagy. Köszönöm
2020. okt. 22. 15:36
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök hogy meglett. Köszönöm.
2020. okt. 22. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!