Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A mag című filmnek miért volt...

A mag című filmnek miért volt ennyire botrányosan rossz a kritikája, mikor egy egész jó film?

Figyelt kérdés

Nem kertelek, nekem tetszett. Habár aláírom hogy talán nem volt egy Oscar-díjakkal elhalmozandó alkotás, de érdekes volt, izgalmas, jó színészekkel. Főleg a CGI volt suta, de hát nem azon volt a hangsúly. Ennek ellenére borzalmas lehúzásokat láttam meg, siralmas bevételi adatokat. Miért kapott ez a film ennyi rossz kritikát? Még ha objektíven nézem sem találok benne kivetnivalót, legrosszabb esetben is közepes, de nem borzasztó... IMDb 5,5?

[link]



#kritika #lehúzás #A mag #Hilary Swank #The Core #Aaron Eckhart
2020. szept. 10. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon sokszor van ilyen, hogy a kritika és az, hogy mennyire lesz úgymond sikeres egy film köszönőviszonyban sincs egymással. Én is szeretem, azon meg nem is csodálkozom, hogy le van húzva, amik általában netto szórakoztatóak, nézhető filmek, azokat lehúzzák, viszont amiben valami " komoly " téma van, meg művészfilm stb, azok megkapják a nagy pontokat, más kérdés, hogy az átlag néző 20 perc után megunja.


Egyébként A mag van könyvben is, igazából szinte 100%-ban ugyanaz mint a film, de pár estés olvasmánynak jó :)

2020. szept. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Seracco ***** válasza:
Nekem is bejön az a film.
2020. szept. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hol lehet megnézni online
2021. febr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!