Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok a befejezésekről...

Mit gondoltok a befejezésekről? Elronthat egy jó sorozatot egy rossz vég?

Figyelt kérdés
Van úgy, hogy azt érzitek kár volt az egészet megnézni, csak mert nem kielégítően ért véget? Vagy még ha ez is történt, nem engeditek hogy ez határozza meg az egész élményt, akár több évados szerfelett szórakozást

2020. szept. 11. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Totálisan. Meg kell nézni pl. a Once Upon a Time végét. Bár ott az egész utolsó évad elrontotta az egész sorozatot.
2020. szept. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is elronthatja... Én a Golden Garden sorozattal voltam úgy, hogy kár volt végignéznem:')
2020. szept. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, sőt. Minden sztorinál fennáll a veszélye egész végig hogy sz.rul fejezik be (khm Trónok harca khm...). Vagy nem fejezik be csak nyújtják mint a rétestésztát (mert látják hogy sokan nézik) és hirtelen az egész sztori olyan céltalanná válik (pl. LOST a második évad után, a finálé pedig még azt is alulmúlta. Ez van ha csak az első évadról van előre elképzelésük a készítőknek).

Egy jó sztori 3 dologgal rendelkezik: van egy eleje, egy vége és a kettő között egy téma. Pozitív példa a Breaking Bad. Vince Gilligan tudta hogy mikor kell befejezni mert már az elején tudta hogy nagyvonalakban mi lesz a téma (hogyan válhat még a legjámborabb ember is szociopata bűnözővé akinek rengeteg ember vére szárad a lelkén).

2020. szept. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%
Természetesen elrontja. Ezért hagytam fel a sorozatok és filmek nézésével már egy ideje. Nem éri meg se anyagilag, se időben.
2020. szept. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a kérdésben nálam a Trónok harca az 1. helyezett...
2020. szept. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én megszerettem egy új sorozatot,de ezért félek a folytatástól már most,mert hogy lehet nem olyan lesz,amit a rajongók elvárnak. Bár engem megvett,de mégis ez az egyik húzója a sorozatnak,és ha ezt így annyiban hagyják és elcseszik a szerelmi szálat,amit ha újra összehoznak meg van az esélye,hogy ismét elcseszik,akkor be is zárhatják a kaput. Filmek már teljesen mások,ha nagyon jól meg van csinálva,tehát kitűnik alapból a sok közül,de nem olyan a vége,akkor még elnézhető,de ha ki se tűnik igazán és még a vége is rossz,na az tényleg bosszantó.

De tényleg azt mondom,hogy a sorozat az főleg olyan,hogy ott 101%osan gondolják át,hogy hogyan fejezik be az egészet,pláne a sok évadosnál,mert nem mindegy,hogy hogyan fognak visszaemlékezni rá az emberek (+ ki akarna negatív kritikával zárni egy pozitív sorozatot?!).

2020. szept. 12. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Szerintem elrontja. Pont tavaly volt, hogy egy sorozatba nagyot csalódtam.

Az eleje nagyon jól fel volt építve, aztán az utolsó két évad nagyon rossz volt. Látszott rajta, hogy gyorsan be akarják fejezni, és úgy tűnt mintha elfelejtettek volna dolgokat, csak azért, hogy ne kelljen velük foglalkozni.

A másik ami szerintem elrontja az amikor már szinte mindenki érzi, hogy most kellene lezárni, de azért is nyújtják csak, mert sokan nézik, és a végére rossz lesz.

2020. szept. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!