Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Draco Malfoy, a könyvben kap...

Draco Malfoy, a könyvben kap pozitiv karakter fejlődést?

Figyelt kérdés

Annyira zavar, hogy az utolsó filmből kivágták azt a jelenetet, amivel látszott volna, hogy Draco nem gonosz.

Szeretném végre elolvasni a könyvet. Ott számíthatok tőle jóra?



2020. szept. 13. 22:59
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Erdekel
2020. szept. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Igen
2020. szept. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Igen, abszolút. Kezdi belátni hogy másképp is lehet.
2020. szept. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Könyvet azért is érdemes elolvasni, mert a filmben rengeteg fontos ki van hagyva.
2020. szept. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A filmben sem feltétlen volt gonosz, eleinte ugyan még eltökélt volt, de aztán hamar láthatóvá vált, hogy valójában csak félelemből cselekszik, és már nem tud kihátrálni az eseményekből.
2020. szept. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Draco nem volt úgymond gonosz. Az elején csak szemétkedik, mert megteheti. Aztán eltökélt és büszke, amikor Halálfaló lesz belőle. De később megijed attól, hogy mit kell tennie, ám akkor már nem tud kihátrálni a dolgokból.

Szóval, nem mondanám őt gonosz karakternek, hiszen részben a neveltetése, majd a körülmények teszik olyanná, amilyen.

2020. szept. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából olyan mint Regulus. Azt hitte, az a jó, amire a szülei nevelték, aztán amikor a saját bőrén tapasztalta, rájött, hogy végig a másik oldalnak volt igaza.
2020. szept. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem könyvben, filmben egyaránt hatalmas jellemfejlődésen megy keresztül, személy szerint ő a kedvenc karakterem (éppen ezért).


Sajnos a szülei, származása miatt olyan amilyen kezdetben, de a végén egyértelmű a pozitív fejlődés.


Úgyhogy nem fogsz csalódni, remek személyiségfejlődése van a könyvben is.

2020. szept. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Reméleem! 😄 Most rendeltem meg az összeset, szóval kíváncsi vagyok rá.
2020. szept. 20. 22:45
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

#8 vagyok

Jó olvasást! Nagyszerű sorozat, az egyik kedvenc fantasy, megszerettette velem az olvasást. Nem fogsz csalódni ;)

2020. szept. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!