Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor kezdődnek az új évadok?

Mikor kezdődnek az új évadok?

Figyelt kérdés

The Walking Dead - Már köztudott, hogy egy hónap múlva, azaz októberben vetítik a 10. évad utolsó részét. Utána még 6 bónusz részt és majd csak 2021-ben indul a 11. egyben utolsó évad.


Fear the Walking Dead - Szintén Októberben indul az új évad.


Eufória - ???


Stranger Things - ???


Gomorra - ???


Rick és Morty 4. évad - Tudom, a 4. évad már megy egy ideje, azt hiszem több mint a fele már le is ment az évadnak, viszont arról semmit sem tudni, hogy mikor lesz magyar szinkronnal..


(Ha esetleg valamiről a fentiek közül rosszul infórmálódtam, kérlek javítsatok ki!)



2020. szept. 15. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
az eufória 2.évada 2021 végén, de lehet 2022 elején fog csak jönni
2021. márc. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon ennek az évnek a végére szeretnék tolni, teszem azt a forgatási munkálatokból ítélve, hogy idén november végén vagy decemberben valamikor láthatjuk. (feltételezés), hisz nagyon jól haladnak.
2021. ápr. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Euphoria 2. évad

#2 hozzászóló vagyok.

2021. ápr. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!