Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nézhető romkomok?

Nézhető romkomok?

Figyelt kérdés

Mostanában láttam a Szerelem és egyéb drogokat, az Őrült, dilis, szerelmet, az Édes kis malackámat és A koszorúslányok bosszúját.

Tudnátok még ilyen könnyed, laza kis egyszernézős romkomokat?

Ja, meg a Neveletlen hercegnő jutott még eszembe.



2020. szept. 15. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Hétmérföldes szerelem.
2020. szept. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Doktor Szöszi 1-2.

Sztárom a párom

2020. szept. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Anime jöhet? Romantikus téren inkább ezek között vagyok otthon. :D


- Sakurasou no Pet na Kanojo (egy agybaj, de a legjobb fajtából)

- Seishun Buta Yarou wa Bunny Girl Senpai no Yume o Minai (jó, ez nem komédia, hanem egy komoly és mély dráma, de nem kevés komikus elem van benne, és kifejezetten sokat lehet rajta nevetni. Amúgy ugyanaz írta, mint az előzőt)

- Toradora! (az egyik legalapabb a témában, én ajánlom)

- Clannad (ez is egy nagyon jó romkom, bár nekem a folytatása, a Clannad: After Story jobban tetszett. De az AS nagyon nem dráma.)

- Yahari Ore no Seishun Rabu Komu Machigatteiru (nagyjából úgy lehetne ezt a címet lefordítani, hogy ,,Egy totál elkúrt romantikus komédia", és lényegében az is.)


Ha meg nem szereted az animéket... akkor bocsi, csak ilyeneket tudok ajánlani. :D Azért nézz rájuk!


Bár, most nézem, hogy milyen régi a kérdés. Mindegy, ha még aktuális, akkor ezeket ajánlom!

2021. márc. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!