Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az MCU-ban melyik páros lenne...

Az MCU-ban melyik páros lenne a legrosszabb, legműködésképtelenebb?

Figyelt kérdés

Kérdés Marvel/MCU fanokhoz! Ha az MCU összes fontos hőse (Bosszúállók, Galaxis őrzői stb.) közül bármilyen kombinációban össze lehetne válogatni két szereplőt, kik lennének azok akik a legkevésbé lennének produktívak, a legkevésbé tudnának együttműködni? És miért?

Illetve arra is kíváncsi vagyok, szerintetek kik azok, akik nemcsak

-mint szuperhős páros, küldetéseken, hanem

-mint barátok, haverok, illetve

-mint romantikus értelemben vett pár

lennének totál csőd? A három szempont alapján melyik párosításokra voksolnátok, szerintetek kik lennének azok akiket nem szabadna összepárosítani, és miért?



2020. szept. 20. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tony Steve

Na jó, azért a Végjátékban nem voltak rossz páros, de szerintem hosszútávon megsemmisítenék egymást.

2020. szept. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Tony és az űrlord sem lenne a legjobb,a végtelen háborúba űrlord kicsit felidegesitette


De mondjuk Gamorát és Natet egyáltalán nem tudom elképzelni

Lehet hogy jók lennének de nem tudk elképzelni


Vagy pl. Wanda és Groot de ebbe inkább be menjünk bele

2020. szept. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tony meg Carol sem biztos hogy együtt tudnának működni. Két erős vezéregyéniség álltalában nem fér meg egy helyen.
2020. szept. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Dr. Strange és Mordály


Szerintem kiakasztaná Mordály Stephent.

2020. szept. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!