Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lehet/Érdemes az X-men filmek...

Mtwl83 kérdése:

Lehet/Érdemes az X-men filmek közül csak egyet megnézni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy nem nézném meg az összes X-Men filmet, nem is szándékozom,de a Logan nagyon érdekel. AZ nézhető magában is, minden előzmény megtekintése nélkül?

2020. szept. 26. 10:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg nézőt vesztenének ezek a mozifilmek, ha feltétele lenne az élvezhetőségnek más filmek ismerete is.
2020. szept. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én is 0 előzménnyel néztem anno
2020. szept. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%
Én sem láttam sokat, nem érdekelnek ezek a gyerekfilmek, de a Logan nézhető, szerintem a legjobb x-men film, de az igazi rajongóknak nem tetszik. Viszont azt nagyon sokan nem értik, hogy miért pusztulnak ki az x-menek a Loganban, annak ellenére, hogy elmondják a filmben, igaz csak egy mondatban. Aki éppen ekkor nem figyelt, az nem fogja tudni.
2020. szept. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs #3, de ezek nagyon nem gyerekfilmek! Se az X-Men-ek, se az MCU filmek, se semmilyen Marvel film! Szerinted a gyerek filmek +16-osok (jó nem mindegyik az, de az X-Men filmek pont azok)?! Majd az után mond hogy gyerekfilmek, hogy végignézted az összeset!
2020. szept. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
31%

Igazad van, nem gyerekfilmek, rosszabb: infantilis felnőttfilmek szellemileg visszamaradottaknak. Még az x-men saga hagyján, azokban van azért valamennyi szellemi munka, ahogyan a különböző különleges képességek hatnak egymásra, de a marvel... na ahhoz csak hátrány ha van eszed.

A Logan jobban hasonlít egy normál filmre, mint a többi rész, ebben inkább az emberi érzések dominálnak.

2020. szept. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
A Logan is Marvel. Csak úgy mondom. Amúgy meg miért beszélsz úgy valamiről hogy fogalmad nincs mi pontosan az, meg miről szól?
2020. szept. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%
Úgy értettem, hogy a többi marvel. De a DC is, tök mindegy. Én nem vagyok fan, de a Logan még viszonylag tetszett. Ettől még van fogalmam róla és azért írtam azt, amit, mert azt írok, amit akarok. Lépj ezen túl.
2020. szept. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Tipikusan az a fajta ember vagy, aki sokkal többre tartja magát mindenkinél és mindennél és ezért az ő véleménye szent és sérthetetlen és az úgy van. Amúgy magad ellen beszélsz. Idézem:

,,Én sem láttam sokat, nem érdekelnek ezek a gyerekfilmek...”

,,Ettől még van fogalmam róla...”

Valószínűleg nincs.

2020. szept. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

De van.

Erre mit lépsz? :D

2020. szept. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék én arra...
2020. szept. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!