Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Készültök halloweeni horror...

Készültök halloweeni horror maratonra? Amennyiben igen, mi van tervben?

Figyelt kérdés

Jelenleg 60-as évekbeli B-filmekkel készülök, össze is állítottam egy rövid listát:

The City of the Dead (1960)

Night Tide (1961)

Carnival of Souls (1962)

The Last Man on Earth (1964)


+Lehet sorra fog kerülni a House on Haunted Hill (1959).



2020. okt. 2. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem. Nekem talán karácsonykor jön csak meg a kedvem az olyasmi típusú filmekhez, de még akkor sem mindig. Teljesen random, hogy mikor, mit nézek. :)
2020. okt. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze! Egész októberben nosztalgiahorror-maratont tartok! Nekem ez vagy 10-15 éve hozzátartozik az őszi programhoz. :) A német expresszionizmustól kezdve, egészen napjainkig mazsolázok. Nem nagyon tartok fent semmiféle tematikát, amihez épp kedvem van, vagy eszembe jut. Lehet klasszikus, trash, B-film, újhullámos, bármi. Mondjuk John Carpenter és Lucio Fulci alkotásai mindig kiemelt figyelmet kapnak. :D
2020. okt. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Gondolkodtam én is, hogy heti szinten nézek egy horror filmet október során, de más műfajok tekintetében is bőven van pótolnivalóm.


Egyébként Fulci filmjei közül nemrég láttam a Zombi 2 (1979) és a City of the Living Dead (1980) c. alkotásokat. Esetleg mit ajánlanál következőnek?

2020. okt. 2. 17:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Szintén Fulci: The Beyond
2020. okt. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én horrorsztorikat szeretnék majd olvasni a Redditen, meg számítógépes játékokkal tervezek játszani a Halloween eventek miatt.

Talán még 1-2 film is belefér majd az estébe.

2020. okt. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fulcitól én is szintén a The Beyondot (magyarul a "Pokol hét kapuja") című mesterművet ajánlom! Fulci legjobb alkotása, szerintem nincs is hozzá fogható italohorror vagy giallo...
2020. okt. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én mindig betervezek valamit de a végén nem tudok nemet mondani a Halloween harmadik részére, picit fura film de nagyon bírom. Ez minden éven szerepel a listámon. Esetleg a Night Of The Living Dead vagy a Stage Fright (1987)
2020. okt. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Halloween előtti hetet úgy intéztem, hogy szabad legyen szóval bőven lesz időm filmekre.


Megnézem A Hill-ház szelleme sorozatot.

A Halloween első és második részét és a H20 című folytatást. Az elsőt számtalanszor láttam, nagy kedvencem. De a folytatásokat még soha.

Készülök valami kiváltképp para dologgal is, mint a Dark Tapes és a Terrified, vagy a Banshee Chapter. Csupa jót hallottam ezekről.


De már most elkezdtem a horror tematikát. Ázsiai cuccok közül válogattam. Thai klasszikusok amiket szégyenemre csak most láttam először: Alone és Shutter.

Valamint koreai alkotások voltak terítéken: Closet és #Alive.

2020. okt. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!